Django - en to pl translation catalogue (761 entries)

en: Arabic
pl: arabski

en: Bengali
pl: bengalski

en: Bulgarian
pl: bułgarski

en: Catalan
pl: kataloński

en: Czech
pl: czeski

en: Welsh
pl: walijski

en: Danish
pl: duński

en: German
pl: niemiecki

en: Greek
pl: grecki

en: English
pl: angielski

en: Spanish
pl: hiszpański

en: Estonian
pl: estoński

en: Argentinean Spanish
pl: hiszpański argentyński

en: Basque
pl: baskijski

en: Persian
pl: perski

en: Finnish
pl: fiński

en: French
pl: francuski

en: Irish
pl: irlandzki

en: Galician
pl: galicyjski

en: Hungarian
pl: węgierski

en: Hebrew
pl: hebrajski

en: Croatian
pl: chorwacki

en: Icelandic
pl: islandzki

en: Italian
pl: włoski

en: Japanese
pl: japoński

en: Georgian
pl: gruziński

en: Korean
pl: koreański

en: Khmer
pl: khmerski

en: Kannada
pl: kannada

en: Latvian
pl: łotewski

en: Lithuanian
pl: litewski

en: Macedonian
pl: macedoński

en: Dutch
pl: holenderski

en: Norwegian
pl: norweski

en: Polish
pl: polski

en: Portugese
pl: portugalski

en: Brazilian Portuguese
pl: brazylijski portugalski

en: Romanian
pl: rumuński

en: Russian
pl: rosyjski

en: Slovak
pl: słowacki

en: Slovenian
pl: słoweński

en: Serbian
pl: serbski

en: Swedish
pl: szwedzki

en: Tamil
pl: tamilski

en: Telugu
pl: telugu

en: Turkish
pl: turecki

en: Ukrainian
pl: ukraiński

en: Simplified Chinese
pl: chiński uproszczony

en: Traditional Chinese
pl: chiński tradycyjny

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
pl: <h3>Przez %s:</h3>
    </ul>

en: All
pl: Wszystko

en: Any date
pl: Dowolna data

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Past 7 days
pl: Ostatnie 7 dni

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: This year
pl: Ten rok

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Unknown
pl: Nieznany

en: action time
pl: czas akcji

en: object id
pl: id obiektu

en: object repr
pl: reprezentacja obiektu

en: action flag
pl: flaga akcji

en: change message
pl: zmień wiadomość

en: log entry
pl: log

en: log entries
pl: logi

en: None
pl: brak

en: Changed %s.
pl: Zmieniono %s

en: and
pl: i

en: Added %(name)s "%(object)s".
pl: Dodano %(name)s "%(object)s".

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
pl: Zmieniono %(list)s w %(name)s "%(object)s".

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
pl: Usunięto %(name)s "%(object)s".

en: No fields changed.
pl: Żadne pole nie zmienione.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
pl: %(name)s "%(obj)s" dodany pomyślnie.

en: You may edit it again below.
pl: Możesz ponownie edytować wpis poniżej.

en: You may add another %s below.
pl: Możesz dodać nowy wpis %s poniżej.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
pl: %(name)s "%(obj)s" zostało pomyślnie zmienione.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
pl: %(name)s "%(obj)s" dodane pomyślnie. Możesz edytować ponownie wpis poniżej.

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Change %s
pl: Zmień %s

en: Database error
pl: Błąd bazy danych

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
pl: %(name)s "%(obj)s" usunięty pomyślnie.

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewien?

en: Change history: %s
pl: Historia zmian: %s

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
pl: Proszę wpisać poprawną nazwę użytkownika i hasło. Uwaga: wielkość liter ma znaczenie.

en: Please log in again, because your session has expired. Don't worry: Your submission has been saved.
pl: Zaloguj się ponownie. Twoja sesja wygasła lecz twoje zgłoszenie zostało zapisane.

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
pl: Twoja przeglądarka nie chce akceptować ciasteczek. Zmień jej ustawienia i spróbuj ponownie.

en: Usernames cannot contain the '@' character.
pl: Nazwy użytkowników nie mogą zawierać znaku '@'.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
pl: Podany adres e-mail nie jest Twoją nazwą użytkownika. Spróbuj '%s'.

en: Site administration
pl: Administracja stroną

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: %s administration
pl: %s - administracja

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s: %(obj)s
pl: Jedno lub więcej %(fieldname)s w %(name)s: %(obj)s

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s:
pl: Jedno lub więcej %(fieldname)s w %(name)s:

en: Date:
pl: Data:

en: Time:
pl: Czas:

en: Currently:
pl: Teraz:

en: Change:
pl: Zmień:

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
pl: Niestety, żądana strona nie została znaleziona.

en: Home
pl: Początek

en: Server error
pl: Błąd serwera

en: Server error (500)
pl: Błąd serwera (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
pl: Błąd Serwera <em>(500)</em>

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd. Raport został wysłany e-mailem administratorowi strony i powinien zostać wkrótce naprawiony. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Welcome,
pl: Witaj,

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Change password
pl: Zmiana hasła

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Django site admin
pl: Administracja stroną Django

en: Django administration
pl: Administracja Django

en: Add
pl: Dodaj

en: History
pl: Historia

en: View on site
pl: Pokaż na stronie

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
pl[0]: Proszę popraw poniższy błąd.
pl[1]: Proszę popraw poniższe błędy.
pl[2]: Proszę popraw poniższe błędy.

en: Add %(name)s
pl: Dodaj %(name)s

en: Filter
pl: Filtr

en: Delete
pl: Usuń

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
pl: Skasowanie %(object_name)s '%(escaped_object)s' spowoduje usunięcie zależnych obiektów, lecz nie posiadasz uprawnień do usunięcia następujących typów obiektów:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
pl: Czy chcesz skasować %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Następujące zależne obiekty zostaną skasowane:

en: Yes, I'm sure
pl: Tak, na pewno

en:  By %(filter_title)s
pl:  Używając %(filter_title)s

en: Models available in the %(name)s application.
pl: Modele dostępne w aplikacji %(name)s.

en: Change
pl: Zmień

en: You don't have permission to edit anything.
pl: Nie masz uprawnień by edytować cokolwiek.

en: Recent Actions
pl: Ostatnie akcje

en: My Actions
pl: Moje akcje

en: None available
pl: Brak

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
pl: Instalacja Twojej bazy danych jest niepoprawna. Upewnij się, że odpowiednie tabele zostały utworzone i odpowiedni użytkownik jest uprawniony do ich odczytu.

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Date/time
pl: Data/czas

en: User
pl: Użytkownik

en: Action
pl: Akcja

en: DATETIME_FORMAT
pl: Y-m-d H:i:s

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
pl: Ten obiekt nie ma historii zmian. Najprawdopodobniej wpis ten nie został dodany poprzez panel administracyjny.

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Go
pl: Szukaj

en: 1 result | %(counter)s results
pl[0]: 1 wynik
pl[1]: %(counter)s wyniki
pl[2]: %(counter)s wyników

en: %(full_result_count)s total
pl: %(full_result_count)s trafień

en: Save
pl: Zapisz

en: Save as new
pl: Zapisz jako nowe

en: Save and add another
pl: Zapisz i dodaj nowe

en: Save and continue editing
pl: Zapisz i kontynuuj edycję

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
pl: Najpierw podaj nazwę użytkownika i hasło. Następnie będziesz mógł edytować więcej opcji użytkownika.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Password (again)
pl: Hasło (powtórz)

en: Enter the same password as above, for verification.
pl: Podaj powyższe hasło w celu weryfikacji.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
pl: Podaj nowe hasło dla użytkownika <strong>%(username)s</strong>.

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
pl: Dziękujemy za odwiedzenie serwisu.

en: Log in again
pl: Zaloguj ponownie

en: Password change
pl: Zmiana hasła

en: Password change successful
pl: Hasło zmienione

en: Your password was changed.
pl: Twoje hasło zostało zmienione.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
pl: Podaj swoje stare hasło i dwa razy nowe.

en: Old password:
pl: Stare hasło:

en: New password:
pl: Nowe hasło:

en: Confirm password:
pl: Potwierdź hasło:

en: Change my password
pl: Zmień hasło

en: Password reset
pl: Zresetuj hasło

en: Password reset complete
pl: Resetowanie hasła zakończone

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
pl: Twoje hasło zostało ustawione. Możesz się teraz zalogować.

en: Password reset confirmation
pl: Potwierdzenie zresetowania hasła

en: Enter new password
pl: Podaj nowe hasło

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
pl: Podaj dwukrotnie nowe hasło, by można było zweryfikować, czy zostało wpisane poprawnie.

en: Password reset unsuccessful
pl: Resetowanie hasła nieudane

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
pl: Link do resetowania hasła był niepoprawny, być może dlatego, że został już raz użyty. Możesz ponownie zażądać zresetowania hasła.

en: Password reset successful
pl: Udane resetowanie hasła

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
pl: Instrukcje dalszego postępowania zostały wysłane na podany adres e-mail. Powinieneś otrzymać je niebawem.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
pl: Otrzymałeś ten e-mail gdyż zażądałeś zresetowania hasła

en: for your user account at %(site_name)s
pl: dla twojego konta użytkownika na stronie %(site_name)s

en: Please go to the following page and choose a new password:
pl: Proszę, idź do podanej strony i wybierz nowe hasło:

en: Your username, in case you've forgotten:
pl: Twoja nazwa użytkownika:

en: Thanks for using our site!
pl: Dziękujemy za używanie naszej strony!

en: The %(site_name)s team
pl: Zespół %(site_name)s

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
pl: Zapomniałeś hasła? Podaj swój adres e-mail, a prześlemy Ci instrukcję, jak ustawić nowe hasło.

en: E-mail address:
pl: Adres e-mail:

en: Reset my password
pl: Zresetuj moje hasło

en: All dates
pl: Wszystkie daty

en: Select %s
pl: Zaznacz %s

en: Select %s to change
pl: Zaznacz %s aby zmienić

en: site
pl: strona

en: template
pl: szablon

en: filter:
pl: filtr:

en: view:
pl: widok:

en: App %r not found
pl: Aplikacja %r nie została znaleziona

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
pl: Model %(model_name)r nie został znaleziony w aplikacji %(app_label)r

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
pl: powiązany obiekt `%(app_label)s.%(data_type)s`

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
pl: powiązane obiekty `%(app_label)s.%(object_name)s`

en: all %s
pl: wszystkie %s

en: number of %s
pl: liczba %s

en: Fields on %s objects
pl: Pola obiektów %s

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Boolean (Either True or False)
pl: Wartość logiczna (True, False - prawda lub fałsz)

en: String (up to %(max_length)s)
pl: Łańcuch (do %(max_length)s znaków)

en: Comma-separated integers
pl: Liczby całkowite rozdzielone przecinkami

en: Date (without time)
pl: Data (bez godziny)

en: Date (with time)
pl: Data (z godziną)

en: Decimal number
pl: Liczba dziesiętna

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: File path
pl: Ścieżka do pliku

en: Floating point number
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: IP address
pl: Adres IP

en: Boolean (Either True, False or None)
pl: Wartość logiczna (True, False, None - prawda, fałsz lub nic)

en: Relation to parent model
pl: Relacja do modelu rodzica

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Text
pl: Tekst

en: Time
pl: Czas

en: U.S. state (two uppercase letters)
pl: Stan USA (dwie duże litery)

en: XML text
pl: Tekst XML

en: %s does not appear to be a urlpattern object
pl: %s nie jest obiektem urlpattern

en: Bookmarklets
pl: Zakładki

en: Documentation bookmarklets
pl: Zakładki Dokumentacji

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
pl: 
    <p class="help">Aby zainstalować skryptozakładki, przeciągnij łącze do paska zakładek
    lub kliknij prawym klawiszem na łączu i dodaj je do zakładek. Teraz możesz
    wybrać skryptozakładkę na dowolnej stronie serwisu. Uwaga: niektóre z tych skryptozakładek wymagają przeglądania serwisu z komputera
    "wewnętrznego" (skontaktuj się z administratorem systemu, jeśli nie jesteś pewien, czy ten komputer jest "wewnętrznym").</p>

en: Documentation for this page
pl: Dokumentacja dla tej strony

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
pl: Przekierowuje z dowolnej strony do dokumentacji dla widoku, który ją generuje.

en: Show object ID
pl: Pokaż ID obiektu

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
pl: Pokazuje typ i unikalne ID dla stron, które reprezentują pojedynczy obiekt.

en: Edit this object (current window)
pl: Edytuj ten obiekt (bieżące okno)

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
pl: Przeskok do panelu administratora dla stron reprezentujących pojedynczy obiekt.

en: Edit this object (new window)
pl: Edytuj ten obiekt (nowe okno)

en: As above, but opens the admin page in a new window.
pl: Jak wyżej, tyle że otwiera nowe okno.

en: Personal info
pl: Dane osobowe

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Important dates
pl: Ważne daty

en: Groups
pl: Grupy

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Password changed successfully.
pl: Hasło zostało zmienione pomyślnie.

en: Change password: %s
pl: Zmień hasło: %s

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
pl: Wymagane. 30 znaków lub mniej. Tylko znaki alfanumeryczne (litery, cyfry i podkreślenia).

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
pl: To pole może zawierać tylko litery, cyfry i podkreślenia.

en: Password confirmation
pl: Potwierdzenie hasła

en: A user with that username already exists.
pl: Użytkownik o tej nazwie już istnieje.

en: The two password fields didn't match.
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: This account is inactive.
pl: To konto jest nieaktywne.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
pl: Twoja przeglądarka nie chce akceptować ciasteczek. Są one wymagane do zalogowania się.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
pl: Ten adres e-mail nie ma przypisanego konta. Jesteś pewien, że zarejestrowałeś się?

en: Password reset on %s
pl: Hasło zresetowane dla %s

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password confirmation
pl: Nowe hasło ponownie

en: Old password
pl: Stare hasło

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
pl: Podane stare hasło jest niepoprawne. Proszę podać je jeszcze raz.

en: name
pl: nazwa

en: codename
pl: nazwa kodowa

en: permission
pl: uprawnienie

en: permissions
pl: uprawnienia

en: group
pl: grupa

en: groups
pl: grupy

en: username
pl: użytkownik

en: first name
pl: imię

en: last name
pl: nazwisko

en: e-mail address
pl: adres e-mail

en: password
pl: hasło

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
pl: Użyj '[algo]$[salt]$[hexdigest]' lub <a href="password/">formularza zmiany hasła</a>.

en: staff status
pl: w zespole

en: Designates whether the user can log into this admin site.
pl: Oznacza czy użytkownik może zalogować się do panelu admina.

en: active
pl: aktywny

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
pl: Oznacza czy użytkownika należy uważać za aktywnego. Odznacz to, zamiast usuwać konta.

en: superuser status
pl: status administratora

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
pl: Oznacza, że ten użytkownik ma wszystkie uprawnienia bez jawnego przypisywania ich.

en: last login
pl: ostatnio zalogowany

en: date joined
pl: data przyłączenia

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
pl: Oprócz uprawnień przypisanych bezpośrednio użytkownikowi otrzyma on uprawnienia grup, do których należy.

en: user permissions
pl: uprawnienia użytkownika

en: user
pl: użytkownik

en: users
pl: użytkownicy

en: message
pl: wiadomość

en: Logged out
pl: Wylogowany

en: object ID
pl: ID obiektu

en: headline
pl: nagłówek

en: comment
pl: komentarz

en: rating #1
pl: ocena #1

en: rating #2
pl: ocena #2

en: rating #3
pl: ocena #3

en: rating #4
pl: ocena #4

en: rating #5
pl: ocena #5

en: rating #6
pl: ocena #6

en: rating #7
pl: ocena #7

en: rating #8
pl: ocena #8

en: is valid rating
pl: jest poprawną oceną

en: date/time submitted
pl: data/czas dodania

en: is public
pl: publicznie dostępny

en: is removed
pl: usunięty

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
pl: Zaznacz to pole jeżeli komentarz jest nieodpowiedni. Wyświetlony zostanie tekst "Ten komentarz został usunięty".

en: comments
pl: komentarze

en: Content object
pl: Obiekt treści

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
pl: Dodane przez %(user)s dnia %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: person's name
pl: Nazwa osoby

en: ip address
pl: adres IP

en: approved by staff
pl: zaakceptowano

en: free comment
pl: wolny komentarz

en: free comments
pl: wolne komentarze

en: score
pl: ilość punktów

en: score date
pl: data przyznania punktów

en: karma score
pl: ilość punktów

en: karma scores
pl: wyniki

en: %(score)d rating by %(user)s
pl: %(score)d ocenę przez %(user)s

en: This comment was flagged by %(user)s:
    
    %(text)s
pl: Komentarz oflagowany przez %(user)s:
    
    %(text)s

en: flag date
pl: data flagi

en: user flag
pl: flaga użytkownika

en: user flags
pl: flagi użytkownika

en: Flag by %r
pl: Flaga %r

en: deletion date
pl: data skasowania

en: moderator deletion
pl: usunięcie moderatora

en: moderator deletions
pl: usunięcia moderatorów

en: Moderator deletion by %r
pl: Usunięcie moderatora przez %r

en: Forgotten your password?
pl: Zapomniałeś hasło?

en: Ratings
pl: Oceny

en: Required
pl: Wymagane

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Post a photo
pl: Wyślij zdjęcie

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Preview comment
pl: Podgląd

en: Your name:
pl: Twoje imię:

en: This rating is required because you've entered at least one other rating.
pl: Ta ocena jest wymagana gdyż podałeś przynajmniej jedną inną ocenę.

en: This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comment:
    
    %(text)s | This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comments:
    
    %(text)s
pl[0]: Ten komentarz został wysłany przez użytkownika, który wysłał mniej niż %(count)s komentarz:
    
    %(text)s
pl[1]: Ten komentarz został wysłany przez użytkownika, który wysłał mniej niż %(count)s komentarze:
    
    %(text)s
pl[2]: Ten komentarz został wysłany przez użytkownika, który wysłał mniej niż %(count)s komentarzy:
    
    %(text)s

en: This comment was posted by a sketchy user:
    
    %(text)s
pl: Ten komentarz został dodany przez użytkownika::
    
    %(text)s

en: Only POSTs are allowed
pl: Dozwolone tylko POSTy

en: One or more of the required fields wasn't submitted
pl: Jedno lub więcej wymaganych pól nie zostało wypełnionych

en: Somebody tampered with the comment form (security violation)
pl: Ktoś próbował obejść zabezpieczenia formularza komentarzy (naruszenie bezpieczeństwa)

en: The comment form had an invalid 'target' parameter -- the object ID was invalid
pl: Formularz komentarza miał niepoprawny parametr 'target' -- ID obiektu było niepoprawne

en: The comment form didn't provide either 'preview' or 'post'
pl: Formularz komentarza nie zapewnił obiektów 'preview' ani 'post'

en: Anonymous users cannot vote
pl: Anonimowi użytkownicy nie mogą głosować

en: Invalid comment ID
pl: Błędny ID komentarza

en: No voting for yourself
pl: Nie można głosować na siebie

en: python model class name
pl: nazwa pythonowa modelu klasy

en: content type
pl: typ zawartości

en: content types
pl: typy zawartości

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
pl: Przykład: '/about/contact/'. Upewnij się że wpisałeś otwierający i zamykający ukośnik.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
pl: To pole może zawierać jedynie litery, cyfry, podkreślenia, myślniki i ukośniki.

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: title
pl: tytuł

en: content
pl: zawartość

en: enable comments
pl: włącz komentarze

en: template name
pl: nazwa szablonu

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
pl: Przykład: 'flatpages/contact_page.html'. Jeżeli nie zostanie podane, system użyje 'flatpages/default.html'.

en: registration required
pl: wymagana rejestracja

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
pl: Jeżeli zaznaczone - tylko zalogowani użytkownicy będą mogli zobaczyć stronę.

en: flat page
pl: strona statyczna

en: flat pages
pl: strony statyczne

en: Invalid Geometry value.
pl: Błędna wartość geometrii

en: Invalid Geometry type.
pl: Błędny typ geometrii

en: th
pl: -y

en: st
pl: -szy

en: nd
pl: -gi

en: rd
pl: -ci

en: %(value).1f million | %(value).1f million
pl[0]: %(value).1f milion
pl[1]: %(value).1f miliony
pl[2]: %(value).1f milionów

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
pl[0]: %(value).1f miliard
pl[1]: %(value).1f miliardy
pl[2]: %(value).1f miliardów

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
pl[0]: %(value).1f bilion
pl[1]: %(value).1f biliony
pl[2]: %(value).1f bilionów

en: one
pl: jeden

en: two
pl: dwa

en: three
pl: trzy

en: four
pl: cztery

en: five
pl: pięć

en: six
pl: sześć

en: seven
pl: siedem

en: eight
pl: osiem

en: nine
pl: dziewięć

en: today
pl: dzisiaj

en: tomorrow
pl: jutro

en: yesterday
pl: wczoraj

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie NNNN lub ANNNNAAA.

en: This field requires only numbers.
pl: To pole może zawierać jedynie liczby.

en: This field requires 7 or 8 digits.
pl: To pole musi zawierać 7 lub 8 cyfr.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
pl: Podaj poprawny numer CUIT w formacie XX-XXXXXXXX-X lub XXXXXXXXXXXX.

en: Invalid CUIT.
pl: Niepoprawny CUIT

en: Carinthia
pl: Karyntia

en: Lower Austria
pl: Dolna Austria

en: Upper Austria
pl: Górna Austria

en: Vienna
pl: Wiedeń

en: Enter a zip code in the format XXXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXX.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
pl: Wpisz poprawny numer austriackiego ubezpieczenia w formacie XXXX XXXXXX.

en: Enter a 4 digit post code.
pl: Wpisz czterocyfrowy kod pocztowy.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXXX-XXX.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
pl: Numery telefoniczne muszą być w formacie XX-XXXX-XXXX.

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
pl: Wybierz poprawny brazylijski stan. Ten stan nie jest jednym z dostępnych stanów.

en: Invalid CPF number.
pl: Błędny numer CPF.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
pl: To pole nie może zawierać więcej niż 11 cyfr lub 14 znaków.

en: Invalid CNPJ number.
pl: Błędny numer CNPJ.

en: This field requires at least 14 digits
pl: To pole musi zawierać co najmniej 14 cyfr

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXX XXX.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
pl: Wpisz poprawny numer kanadyjskiego ubezpieczenia w formacie XXX-XXX-XXXX.

en: Aargau
pl: Argowia

en: Basel-Stadt
pl: Bazylea-miasto

en: Basel-Land
pl: Bazylea-okręg

en: Berne
pl: Berno

en: Fribourg
pl: Fryburg

en: Geneva
pl: Genewa

en: Graubuenden
pl: Gryzonia

en: Lucerne
pl: Lucerna

en: Schaffhausen
pl: Szafuza

en: Solothurn
pl: Solura

en: St. Gallen
pl: Sankt Gallen

en: Thurgau
pl: Turgowia

en: Zurich
pl: Zurych

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
pl: Podaj poprawny numer szwajcarskiego dowodu osobistego lub paszportu w formacie X1234567<0 lub 1234567890.

en: Enter a valid Chilean RUT.
pl: Wpisz poprawny chilijski RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
pl: Podaj poprawny chilijski RUT w formacie XX.XXX.XXX-X.

en: The Chilean RUT is not valid.
pl: Podany chilijski RUT jest nieprawidłowy.

en: Baden-Wuerttemberg
pl: Badenia-Wirtembergia

en: Bavaria
pl: Bawaria

en: Brandenburg
pl: Brandenburgia

en: Bremen
pl: Brema

en: Hessen
pl: Hesja

en: Mecklenburg-Western Pomerania
pl: Meklemburgia-Pomorze Zachodnie

en: Lower Saxony
pl: Dolna Saksonia

en: North Rhine-Westphalia
pl: Nadrenia Północna-Westfalia

en: Rhineland-Palatinate
pl: Nadrenia-Palatynat

en: Saarland
pl: Kraj Saary

en: Saxony
pl: Saksonia

en: Saxony-Anhalt
pl: Saksonia-Anhalt

en: Schleswig-Holstein
pl: Szlezwik-Holsztyn

en: Thuringia
pl: Turyngia

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXXX.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
pl: Podaj poprawny numer niemieckiego dowodu osobistego w formacie XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Arava
pl: Arawa

en: Alacant
pl: Alicante

en: Illes Balears
pl: Baleary

en: Cadiz
pl: Kadyks

en: Castello
pl: Castellon

en: Cordoba
pl: Kordowa

en: Guipuzkoa
pl: Gipuzkoa

en: Madrid
pl: Madryt

en: Murcia
pl: Murcja

en: Navarre
pl: Nawarra

en: Asturias
pl: Asturia

en: Salamanca
pl: Salamanka

en: Cantabria
pl: Kantabria

en: Segovia
pl: Segowia

en: Seville
pl: Sewilla

en: Valencia
pl: Walencja

en: Bizkaia
pl: Vizcaya

en: Zaragoza
pl: Saragossa

en: Andalusia
pl: Andaluzja

en: Aragon
pl: Aragonia

en: Principality of Asturias
pl: Asturia

en: Balearic Islands
pl: Baleary

en: Basque Country
pl: Kraj Basków

en: Canary Islands
pl: Wyspy Kanaryjskie

en: Castile-La Mancha
pl: Kastylia-La Mancha

en: Castile and Leon
pl: Kastylia-Leon

en: Catalonia
pl: Katalonia

en: Extremadura
pl: Estremadura

en: Galicia
pl: Galicja

en: Region of Murcia
pl: Murcja

en: Foral Community of Navarre
pl: Nawarra

en: Valencian Community
pl: Walencja

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w zakresie i formacie 01XXX - 52XXX.

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
pl: Wpisz numer telefoniczny w formacie 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX lub 9XXXXXXXX.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
pl: Proszę wpisać poprawny numer NIF, NIE lub CIF.

en: Please enter a valid NIF or NIE.
pl: Proszę wpisać poprawny numer NIF lub NIE.

en: Invalid checksum for NIF.
pl: Niepoprawna suma kontrolna NIF.

en: Invalid checksum for NIE.
pl: Niepoprawna suma kontrolna NIE.

en: Invalid checksum for CIF.
pl: Niepoprawna suma kontrolna CIF.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
pl: Podaj poprawny numer konta bankowego w formacie XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Invalid checksum for bank account number.
pl: Niepoprawna suma kontrolna numeru konta bankowego.

en: Enter a valid Finnish social security number.
pl: Wpis poprawny numer fińskiego ubezpieczenia socjalnego.

en: Enter a zip code in the format XXXXXXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXXXXX.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
pl: Podaj poprawny numer islandzkiego dowodu osobistego w formacie XXXXXX-XXXX.

en: The Icelandic identification number is not valid.
pl: Numer islandzkiego dowodu osobistego jest błędny.

en: Enter a valid zip code.
pl: Wpisz poprawny kod pocztowy.

en: Enter a valid Social Security number.
pl: Wpisz poprawny numer ubezpieczenia socjalnego.

en: Enter a valid VAT number.
pl: Wpisz poprawny numer VAT.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXXXXX lub XXX-XXXX.

en: Tokyo
pl: Tokio

en: Hiroshima
pl: Hiroszima

en: Baja California
pl: Kalifornia Dolna

en: Baja California Sur
pl: Kalifornia Dolna Południowa

en: Distrito Federal
pl: Meksyk (miasto)

en: Estado de México
pl: Meksyk (stan)

en: Michoacán
pl: Michocan

en: Nuevo León
pl: Nuevo Leon

en: Querétaro
pl: Queretaro

en: San Luis Potosí
pl: San Luis Potasi

en: Yucatán
pl: Jukatan

en: Enter a valid postal code
pl: Wpisz poprawny kod pocztowy

en: Enter a valid phone number
pl: Wpisz poprawny numer telefonu

en: Enter a valid SoFi number
pl: Wpisz poprawny numer SoFi

en: Friesland
pl: Fryzja

en: Gelderland
pl: Geldria

en: Limburg
pl: Limburgia

en: Noord-Brabant
pl: Brabancja Północna

en: Noord-Holland
pl: Holandia Północna

en: Zeeland
pl: Zelandia

en: Zuid-Holland
pl: Holandia Południowa

en: Enter a valid Norwegian social security number.
pl: Wpis poprawny numer norweskiego ubezpieczenia socjalnego.

en: This field requires 8 digits.
pl: To pole musi zawierać 8 cyfr.

en: This field requires 11 digits.
pl: To pole musi zawierać 11 cyfr.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
pl: Numer PESEL składa się z 11 cyfr.

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
pl: Błędna suma kontrolna numeru PESEL.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.
pl: Wpisz numer NIP w formacie XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
pl: Błędna suma kontrolna numeru NIP

en: National Business Register Number (REGON) consists of 7 or 9 digits.
pl: Numer REGON składa się z 7 lub 9 cyfr.

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
pl: Błędna suma kontrolna numeru REGON

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XX-XXX.

en: Lower Silesia
pl: Dolnośląskie

en: Kuyavia-Pomerania
pl: Kujawsko-Pomorskie

en: Lublin
pl: Lubelskie

en: Lubusz
pl: Lubuskie

en: Lodz
pl: Łódzkie

en: Lesser Poland
pl: Małopolskie

en: Masovia
pl: Mazowieckie

en: Opole
pl: Opolskie

en: Subcarpatia
pl: Podkarpackie

en: Podlasie
pl: Podlaskie

en: Pomerania
pl: Pomorskie

en: Silesia
pl: Śląskie

en: Swietokrzyskie
pl: Świętokrzyskie

en: Warmia-Masuria
pl: Warmińsko-Mazurskie

en: Greater Poland
pl: Wielkopolskie

en: West Pomerania
pl: Zachodniopomorskie

en: Enter a valid CIF.
pl: Wpisz poprawny CIF.

en: Enter a valid CNP.
pl: Wpisz poprawny CNP.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
pl: Podaj poprawny IBAN w formacie ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
pl: Numery telefoniczne muszą być w formacie XXXX-XXXXXX.

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXXXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXXX or XXX XX.

en: Banska Bystrica
pl: Bańska Bystrzyca

en: Banska Stiavnica
pl: Bańska Szczawnica

en: Bardejov
pl: Bardiów

en: Bratislava I
pl: Bratysława I

en: Bratislava II
pl: Bratysława II

en: Bratislava III
pl: Bratysława III

en: Bratislava IV
pl: Bratysława IV

en: Bratislava V
pl: Bratysława V

en: Cadca
pl: Czadca

en: Kezmarok
pl: Kieżmarek

en: Kosice I
pl: Koszyce I

en: Kosice II
pl: Koszyce II

en: Kosice III
pl: Koszyce III

en: Kosice IV
pl: Koszyce IV

en: Kosice - okolie
pl: Koszyce - okolie

en: Levoca
pl: Lewocza

en: Liptovsky Mikulas
pl: Liptowski Mikulasz

en: Lucenec
pl: Łuczeniec

en: Piestany
pl: Pieszczany

en: Povazska Bystrica
pl: Poważska Bystrzyca

en: Presov
pl: Preszów

en: Ruzomberok
pl: Rużemberk

en: Spisska Nova Ves
pl: Nowa Wieś Spiska

en: Stara Lubovna
pl: Stara Lubowla

en: Topolcany
pl: Topolczany

en: Trencin
pl: Trenczyn

en: Trnava
pl: Trnawa

en: Tvrdosin
pl: Twardoszyn

en: Zvolen
pl: Zwoleń

en: Zilina
pl: Żylina

en: Banska Bystrica region
pl: Kraj bańskobystrzycki

en: Bratislava region
pl: Kraj bratysławski

en: Kosice region
pl: Kraj koszycki

en: Nitra region
pl: Kraj nitrzański

en: Presov region
pl: Kraj preszowski

en: Trencin region
pl: Kraj trenczyński

en: Trnava region
pl: Kraj trnawski

en: Zilina region
pl: Kraj żyliński

en: Enter a valid postcode.
pl: Wpisz poprawny kod pocztowy.

en: Cornwall and Isles of Scilly
pl: Kornwalia i wyspy Scilly

en: Greater London
pl: Wielki Londyn

en: County Antrim
pl: Hrabstwo Antrim

en: County Armagh
pl: Hrabstwo Armagh

en: County Down
pl: Hrabstwo Down

en: County Fermanagh
pl: Hrabstwo Fermanagh

en: County Londonderry
pl: Hrabstwo Londonderry

en: County Tyrone
pl: Hrabstwo Tyrone

en: Borders
pl: Scottish Borders

en: Orkney Islands
pl: Orkady

en: Shetland Islands
pl: Szetlandy

en: Western Isles
pl: Hebrydy Zewnętrzne

en: England
pl: Anglia

en: Northern Ireland
pl: Irlandia Północna

en: Scotland
pl: Szkocja

en: Wales
pl: Walia

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
pl: Wpisz kod pocztowy w formacie XXXXX. lub XXXXX-XXXX.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
pl: Wpisz poprawny numer U.S. Social Security w formacie XXX-XX-XXXX.

en: Enter a valid South African ID number
pl: Wpisz poprawny południowoafrykański numer ID

en: Enter a valid South African postal code
pl: Wpisz poprawny południowoafrykański kod pocztowy

en: Eastern Cape
pl: Prowincja Przylądkowa Wschodnia

en: Free State
pl: Wolne Państwo

en: Northern Cape
pl: Prowincja Przylądkowa Północna

en: North West
pl: Prowincja Północno-Zachodnia

en: Western Cape
pl: Prowincja Przylądkowa Zachodnia

en: redirect from
pl: przekieruj z

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
pl: Podaj pełną ścieżkę bez nazwy domeny. Przykład: '/events/search/'.

en: redirect to
pl: przekierowanie do

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
pl: Ścieżka jak wyżej lub pełny URL z http://

en: redirect
pl: przekieruj

en: redirects
pl: przekierowania

en: session key
pl: klucz sesji

en: session data
pl: data sesji

en: expire date
pl: data wygaśnięcia sesji

en: session
pl: sesja

en: sessions
pl: sesje

en: domain name
pl: nazwa domeny

en: display name
pl: wyświetlana nazwa

en: sites
pl: strony

en: This value must contain only letters, numbers, underscores or hyphens.
pl: To pole może zawierać jedynie litery, cyfry, podkreślenia i myślniki.

en: Uppercase letters are not allowed here.
pl: Wielkie litery nie są tutaj dozwolone.

en: Lowercase letters are not allowed here.
pl: Małe litery nie są tutaj dozwolone.

en: Enter only digits separated by commas.
pl: Wpisz tylko cyfry oddzielone przecinkami.

en: Enter valid e-mail addresses separated by commas.
pl: Wpisz poprawne adresy e-mail oddzielone przecinkami.

en: Please enter a valid IP address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres IP.

en: Empty values are not allowed here.
pl: Proszę wypełnić te pola.

en: Non-numeric characters aren't allowed here.
pl: Tu mogą być tylko cyfry.

en: This value can't be comprised solely of digits.
pl: To pole nie może zawierać jedynie cyfr.

en: Enter a whole number.
pl: Wpisz liczbę całkowitą.

en: Only alphabetical characters are allowed here.
pl: Tutaj są dozwolone tylko litery.

en: Invalid date: %s
pl: Niepoprawna data: %s

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
pl: Proszę wpisać poprawną datę w formacie RRRR-MM-DD.

en: Enter a valid time in HH:MM format.
pl: Proszę wpisać poprawną godzinę w formacie HH:MM.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM format.
pl: Wprowadź poprawną datę i godzinę w formacie RRRR-MM-DD GG:MM.

en: Enter a valid e-mail address.
pl: Wprowadź poprawny adres e-mail.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
pl: Nie wysłano żadnego pliku. Sprawdź typ kodowania formularza.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
pl: Wgraj poprawny plik graficzny. Ten, który został wgrany, nie jest obrazem, albo jest uszkodzony.

en: The URL %s does not point to a valid image.
pl: Odnośnik %s nie wskazuje na poprawny plik z obrazem.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format. "%s" is invalid.
pl: Numery telefoniczne muszą być w formacie XXX-XXX-XXXX. "%s" jest niepoprawny.

en: The URL %s does not point to a valid QuickTime video.
pl: Odnośnik %s nie wskazuje na poprawne nagranie QuickTime video.

en: A valid URL is required.
pl: Wymagany jest poprawny URL.

en: Valid HTML is required. Specific errors are:
    %s
pl: Wymagany jest poprawny HTML. Błędy, które wystąpiły:
    %s

en: Badly formed XML: %s
pl: Nieprawidłowy format XML: %s

en: Invalid URL: %s
pl: Niepoprawny odnośnik: %s

en: The URL %s is a broken link.
pl: Odnośnik %s jest nieprawidłowy.

en: Enter a valid U.S. state abbreviation.
pl: Wpisz poprawny kod stanu USA.

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
pl[0]: Nie wolno przeklinać! Słowo %s nie jest dozwolone.
pl[1]: Nie wolno przeklinać! Słowa %s nie są dozwolone.
pl[2]: Nie wolno przeklinać! Słowa %s nie są dozwolone.

en: This field must match the '%s' field.
pl: To pole musi pasować do pola '%s'.

en: Please enter something for at least one field.
pl: Proszę uzupełnić przynajmniej jedno pole.

en: Please enter both fields or leave them both empty.
pl: Proszę uzupełnić oba pola lub zostawić je puste.

en: This field must be given if %(field)s is %(value)s
pl: To pole musi być uzupełnione, jeśli %(field)s ma wartość %(value)s

en: This field must be given if %(field)s is not %(value)s
pl: To pole musi być uzupełnione, jeśli %(field)s ma wartość inną niż %(value)s

en: Duplicate values are not allowed.
pl: Duplikaty nie są dozwolone.

en: This value must be between %(lower)s and %(upper)s.
pl: Ta wartość musi być pomiędzy %(lower)s a %(upper)s.

en: This value must be at least %s.
pl: Ta wartość nie może być mniejsza od %s.

en: This value must be no more than %s.
pl: Ta wartość nie może być większa od %s.

en: This value must be a power of %s.
pl: Ta wartość musi być potęgą %s.

en: Please enter a valid decimal number.
pl: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s total digit. | Please enter a valid decimal number with at most %s total digits.
pl[0]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną o nie więcej niż %s cyfrze.
pl[1]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną o nie więcej niż %s cyfrach.
pl[2]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną o nie więcej niż %s cyfrach.

en: Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digit. | Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digits.
pl[0]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną zawierającą nie więcej niż %s cyfrę.
pl[1]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną zawierającą nie więcej niż %s cyfry.
pl[2]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną zawierającą nie więcej niż %s cyfr.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s decimal place. | Please enter a valid decimal number with at most %s decimal places.
pl[0]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną z dokładnością do %s miejsca po przecinku.
pl[1]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną z dokładnością do %s miejsc po przecinku.
pl[2]: Proszę wpisać poprawną liczbę dziesiętną z dokładnością do %s miejsc po przecinku.

en: Please enter a valid floating point number.
pl: Proszę wpisać poprawną liczbę rzeczywistą.

en: Make sure your uploaded file is at least %s bytes big.
pl: Upewnij się, że wgrany plik ma co najmniej %s bajtów.

en: Make sure your uploaded file is at most %s bytes big.
pl: Upewnij się, że wgrany plik ma co najwyżej %s bajtów.

en: The format for this field is wrong.
pl: Format tego pola jest nieprawidłowy.

en: This field is invalid.
pl: To pole jest nieprawidłowe.

en: Could not retrieve anything from %s.
pl: Nie można nic pobrać z %s.

en: The URL %(url)s returned the invalid Content-Type header '%(contenttype)s'.
pl: URL %(url)s zwrócił niepoprawny nagłówek Content-Type '%(contenttype)s'.

en: Please close the unclosed %(tag)s tag from line %(line)s. (Line starts with "%(start)s".)
pl: Proszę zamknąć tag %(tag)s z linii %(line)s. (Linia zaczyna się od "%(start)s".)

en: Some text starting on line %(line)s is not allowed in that context. (Line starts with "%(start)s".)
pl: Część tekstu od linii %(line)s nie jest dozwolony w tym kontekście. (Linia zaczyna się od "%(start)s".)

en: "%(attr)s" on line %(line)s is an invalid attribute. (Line starts with "%(start)s".)
pl: "%(attr)s" w linii %(line)s jest niepoprawnym atrybutem. (Linia zaczyna się od "%(start)s".)

en: "<%(tag)s>" on line %(line)s is an invalid tag. (Line starts with "%(start)s".)
pl: "<%(tag)s>" w linii %(line)s nie jest poprawnym tagiem. (Linia zaczyna się od "%(start)s".)

en: A tag on line %(line)s is missing one or more required attributes. (Line starts with "%(start)s".)
pl: Tag w linii %(line)s nie posiada jednego lub więcej wymaganych atrybutów. (Linia zaczyna się od "%(start)s".)

en: The "%(attr)s" attribute on line %(line)s has an invalid value. (Line starts with "%(start)s".)
pl: Atrybut "%(attr)s" w linii %(line)s ma niepoprawną wartość. (Linia zaczyna się od "%(start)s".)

en: %(object)s with this %(type)s already exists for the given %(field)s.
pl: %(object)s z %(type)s już istnieje dla %(field)s.

en: %(optname)s with this %(fieldname)s already exists.
pl: Już istnieje %(optname)s z %(fieldname)s.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This value must be an integer.
pl: Ta wartość musi być liczbą całkowitą.

en: This value must be either True or False.
pl: Ta wartość musi być wartością logiczną (True, False - prawda lub fałsz).

en: This field cannot be null.
pl: To pole nie może być puste.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
pl: Wprowadź poprawną datę i godzinę w formacie YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: This value must be a decimal number.
pl: Ta wartość musi być liczbą dziesiętną.

en: This value must be either None, True or False.
pl: Ta wartość musi być jedną z None (nic), True (prawda) lub False (fałsz).

en: Enter a valid 'slug' consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
pl: To pole może zawierać jedynie litery, cyfry, podkreślenia i myślniki.

en: Enter a valid time in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
pl: Proszę wpisać poprawną godzinę w formacie HH:MM[:ss[.uuuuuu]].

en: Enter a valid filename.
pl: Wpisz poprawną nazwę pliku.

en: Please enter a valid %s.
pl: Proszę wpisać poprawne %s.

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
pl: Przytrzymaj wciśnięty klawisz "Ctrl" lub "Command" na Mac'u aby zaznaczyć więcej niż jeden wybór.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
pl[0]: Proszę podać poprawne identyfikatory %(self)s. Wartość %(value)r jest niepoprawna.
pl[1]: Proszę podać poprawne identyfikatory %(self)s. Wartości %(value)r są niepoprawne.
pl[2]: Proszę podać poprawne identyfikatory %(self)s. Wartości %(value)r są niepoprawne.

en: Enter a valid value.
pl: Wpisz poprawną wartość.

en: Ensure this value has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
pl: Upewnij się, że ta wartość ma co najwyżej %(max)d znaków (ma długość %(length)d).

en: Ensure this value has at least %(min)d characters (it has %(length)d).
pl: Upewnij się, że ta wartość ma co najmniej %(min)d znaków (ma długość %(length)d).

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
pl: Upewnij się, że ta wartość jest mniejsza lub równa %s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
pl: Upewnij się, że ta wartość jest większa lub równa %s.

en: Enter a number.
pl: Wpisz liczbę.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
pl: Upewnij się, że jest nie więcej niż %s cyfr.

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
pl: Upewnij się, że jest nie więcej niż %s miejsc po przecinku.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
pl: Upewnij się, że jest nie więcej niż %s miejsc przed przecinkiem.

en: Enter a valid date.
pl: Wpisz poprawną datę.

en: Enter a valid time.
pl: Wpisz poprawną godzinę.

en: Enter a valid date/time.
pl: Wpisz poprawną datę/godzinę.

en: No file was submitted.
pl: Żaden plik nie został przesłany.

en: The submitted file is empty.
pl: Wysłany plik jest pusty.

en: Enter a valid URL.
pl: Wpisz poprawny URL.

en: This URL appears to be a broken link.
pl: Ten odnośnik jest nieprawidłowy.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
pl: Wybierz poprawną wartość. %(value)s nie jest jednym z dostępnych wyborów.

en: Enter a list of values.
pl: Podaj listę wartości.

en: Enter a valid IPv4 address.
pl: Wprowadź poprawny adres IPv4.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
pl: Wybierz poprawną wartość. Podana nie jest jednym z dostępnych wyborów.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
pl: Wybierz poprawną wartość. %s nie jest jednym z dostępnych wyborów.

en: Ensure your text is less than %s character. | Ensure your text is less than %s characters.
pl[0]: Upewnij się, że tekst ma mniej niż %s znak.
pl[1]: Upewnij się, że tekst ma mniej niż %s znaki.
pl[2]: Upewnij się, że tekst ma mniej niż %s znaków.

en: Line breaks are not allowed here.
pl: Znaki nowej linii są tutaj niedopuszczalne.

en: Select a valid choice; '%(data)s' is not in %(choices)s.
pl: Wybierz poprawną opcję; '%(data)s' nie jest wśród %(choices)s.

en: Enter a whole number between -32,768 and 32,767.
pl: Proszę wpisać liczbę całkowitą z zakresu od -32 768 do 32 767.

en: Enter a positive number.
pl: Proszę wpisać liczbę dodatnią.

en: Enter a whole number between 0 and 32,767.
pl: Proszę wpisać liczbę całkowitą z zakresu od 0 do 32 767.

en: yes,no,maybe
pl: tak,nie,może

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
pl[0]: %(size)d bajt
pl[1]: %(size)d bajty
pl[2]: %(size)d bajtów

en: p.m.
pl: po południu

en: a.m.
pl: rano

en: PM
pl: po południu

en: AM
pl: rano

en: midnight
pl: północ

en: noon
pl: południe

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Mon
pl: Pon

en: Tue
pl: Wt

en: Wed
pl: Śr

en: Thu
pl: Czw

en: Fri
pl: Pi

en: Sat
pl: So

en: Sun
pl: Nd

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: jan
pl: sty

en: feb
pl: luty

en: mar
pl: marz

en: apr
pl: kwie

en: may
pl: maj

en: jun
pl: czerw

en: jul
pl: lip

en: aug
pl: sier

en: sep
pl: wrze

en: oct
pl: paź

en: nov
pl: list

en: dec
pl: gru

en: Jan.
pl: Sty.

en: Feb.
pl: Lut.

en: Aug.
pl: Sier.

en: Sept.
pl: Wrz.

en: Oct.
pl: Paź.

en: Nov.
pl: Lis.

en: Dec.
pl: Gru.

en: or
pl: lub

en: year | years
pl[0]: rok
pl[1]: lata
pl[2]: lat

en: month | months
pl[0]: miesiąc
pl[1]: miesiące
pl[2]: miesięcy

en: week | weeks
pl[0]: tydzień
pl[1]: tygodnie
pl[2]: tygodni

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: minutes
pl: minuty

en: DATE_FORMAT
pl: Y-m-d

en: TIME_FORMAT
pl: H:i:s

en: YEAR_MONTH_FORMAT
pl: Y-m

en: MONTH_DAY_FORMAT
pl: m-d

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
pl: %(verbose_name)s zostało pomyślnie utworzone.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
pl: %(verbose_name)s zostało pomyślnie zmienione.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
pl: %(verbose_name)s zostało usunięte.
