Django - en to lt translation catalogue (520 entries)

en: This field is required.
lt: Šis laukas yra privalomas.

en: Ensure your text is less than %s character. | Ensure your text is less than %s characters.
lt[0]: Įsitikink, kad tavo tekstas turi mažiau nei %s simbolį.
lt[1]: Įsitikink, kad tavo tekstas turi mažiau nei %s simbolių.

en: Line breaks are not allowed here.
lt: Nauja eilutė nėra leidžiama.

en: Select a valid choice; '%(data)s' is not in %(choices)s.
lt: Pasirink gerą variantą; '%(data)s' nėra tarp %(choices)s.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
lt: Failas nebuvo nurodytas. Patikrink formos koduotę.

en: The submitted file is empty.
lt: Nurodytas failas yra tuščias

en: Enter a whole number between -32,768 and 32,767.
lt: Įvesk sveiką skaičių nuo -32,768 iki 32,767.

en: Enter a positive number.
lt: Įvesk teigiamą skaičių.

en: Enter a whole number between 0 and 32,767.
lt: Įvesk sveiką skaičių nuo 0 iki 32,767.

en: %(object)s with this %(type)s already exists for the given %(field)s.
lt: %(object)s su šiuo %(type)s jau egzistuoja duotuose %(field)s.

en: and
lt: ir

en: %(optname)s with this %(fieldname)s already exists.
lt: %(optname)s su šiuo %(fieldname)s jau egzistuoja.

en: This value must be an integer.
lt: Ši reikšme turi būti sveikas skaičius.

en: This value must be either True or False.
lt: Ši reikšmė turi būti True arba False.

en: This field cannot be null.
lt: Šis laukas negali būti null

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
lt: Įvesk tinkamą datą YYYY-MM-DD formatu.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM format.
lt: Įvesk tinkamą datą/laiką YYYY-MM-DD HH:MM formatu.

en: Enter a valid filename.
lt: Įvesk tinkamą failo vardą.

en: This value must be either None, True or False.
lt: Ši reikšmė turi būti viena iš None, True arba False.

en: Please enter a valid %s.
lt: Įveskite tinkamą %s

en: Separate multiple IDs with commas.
lt: Atskirkite skirtingus ID su kableliu.

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
lt: Paspausk ir laikyk "Control", arba "Command" Mac'uose, kad pasirinkti daugiau nei vieną.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
lt[0]: Įveskite tinkamą %(self)s ID. Reikšmė %(value)r yra netinkama.
lt[1]: Įveskite tinkamą %(self)s ID. Reikšmės %(value)r yra netinkamos.

en: Arabic
lt: Arabų

en: Bengali
lt: Bengalų

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Czech
lt: Čekų

en: Welsh
lt: Velso

en: Danish
lt: Danų

en: German
lt: Vokiečių

en: Greek
lt: Graikų

en: English
lt: Anglų

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Argentinean Spanish
lt: Argentinos Ispanų

en: Finnish
lt: Suomių

en: French
lt: Prancūzų

en: Galician
lt: Galų

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Italian
lt: Italų

en: Japanese
lt: Japonų

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Kannada
lt: Dravidų

en: Latvian
lt: Latvių

en: Macedonian
lt: Makedonų

en: Dutch
lt: Olandų

en: Norwegian
lt: Norvegų

en: Polish
lt: Lenkų

en: Portugese
lt: Portugalų

en: Brazilian
lt: Brazilų

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Russian
lt: Rusų

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Serbian
lt: Serbų

en: Swedish
lt: Švedų

en: Tamil
lt: Tamilų

en: Telugu
lt: Telugų

en: Turkish
lt: Turkų

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Simplified Chinese
lt: Supaprastinta kinų

en: Traditional Chinese
lt: Tradicinė kinų

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
lt: Ši reikšmė gali būti sudaryta tik iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
lt: Ši reikšmė gali būti sudaryta tik iš raidžių, skaičių, pabraukimų, brūkšnių ir/arba pasvirų brūkšnių.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores or hyphens.
lt: Ši reikšmė gali būti sudaryta tik iš raidžių, skaičių, pabraukimų arba brūkšnelių.

en: Uppercase letters are not allowed here.
lt: Didžiosios raidės nėra leidžiamos.

en: Lowercase letters are not allowed here.
lt: Mažosios raidės nėra leidžiamos.

en: Enter only digits separated by commas.
lt: Įvesk skaitmenis atskirtus kableliais.

en: Enter valid e-mail addresses separated by commas.
lt: Įvesk tinkamus e-mailus atskirtus kableliais.

en: Please enter a valid IP address.
lt: Įveskt tinkamą IP adresą.

en: Empty values are not allowed here.
lt: Tuščios reikšmės neleidžiamos.

en: Non-numeric characters aren't allowed here.
lt: Ne skaičius neleidžiamas čia.

en: This value can't be comprised solely of digits.
lt: Ši reikšmė negali būti sudaryta vientik iš skaičių.

en: Enter a whole number.
lt: Įvesk sveiką skaičių.

en: Only alphabetical characters are allowed here.
lt: Tik alfabetiniai simboliai leidžiami.

en: Year must be 1900 or later.
lt: Metai turi būti 1900 arba vėlesni.

en: Invalid date: %s
lt: Netinkama data: %s

en: Enter a valid time in HH:MM format.
lt: Įvesk tinkamą laiką HH:MM formatu

en: Enter a valid e-mail address.
lt: Įvesk tinkamą e-mailą.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
lt: Atsiųsk tinkamą paveiksliuką. Failas, kurį siuntei buvo arba ne paveiksliukas, arba sugadintas paveiksliukas

en: The URL %s does not point to a valid image.
lt: URL %s nenurodo tinkamo paveiksliuko.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format. "%s" is invalid.
lt: Telefono numeris turi būti XXX-XXX-XXXX formatu. "%s" yra netinkamas.

en: The URL %s does not point to a valid QuickTime video.
lt: URL %s nenurodo tinkamo QuickTime video.

en: A valid URL is required.
lt: Tinkamas URL privalomas.

en: Valid HTML is required. Specific errors are:
    %s
lt: Tinkamas HTML privalomas. Klaidos:
    %s

en: Badly formed XML: %s
lt: Blogai suformuotas XML: %s

en: Invalid URL: %s
lt: Netinkamas URL: %s

en: The URL %s is a broken link.
lt: URL %s yra neveikiantis.

en: Enter a valid U.S. state abbreviation.
lt: Įvesk tinkamą JAV valstijos sutrumpinimą.

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
lt[0]: Kontroliuok liežuvį! %s neleidžiamas.
lt[1]: Kontroliuok liežuvį! %s neleidžiami.

en: This field must match the '%s' field.
lt: Šis laukas turi atitikti %s lauką.

en: Please enter something for at least one field.
lt: Nors vienam lauke kažką reikia įvesti.

en: Please enter both fields or leave them both empty.
lt: Įveskite abu laukus arba abu palikite tuščius.

en: This field must be given if %(field)s is %(value)s
lt: Šis laukas turi būti užpildytas, jei %(field)s yra %(value)s

en: This field must be given if %(field)s is not %(value)s
lt: Šis laukas turi būti užpildytas, jei %(field)s nėra %(value)s

en: Duplicate values are not allowed.
lt: Vienodos reikšmės neleidžiamos.

en: This value must be between %(lower)s and %(upper)s.
lt: Ši reikšmė turi būti tarp %(lower)s ir %(upper)s.

en: This value must be at least %s.
lt: Ši reikšme mažiausiai turi būti %s.

en: This value must be no more than %s.
lt: Ši reikšmė negali būti daugiau nei %s.

en: This value must be a power of %s.
lt: Ši reikšmė turi būti %s laipsnis.

en: Please enter a valid decimal number.
lt: Įveskite tinkamą dešimtainį skaičių.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s total digit. | Please enter a valid decimal number with at most %s total digits.
lt[0]: Įveskite tinkamą dešimtainį skaičių su daugiausiai %s skaitmeniu.
lt[1]: Įveskite tinkamą dešimtainį skaičių su daugiausiai %s skaitmenimis.

en: Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digit. | Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digits.
lt[0]: Įveskite tinkamą dešimtainį skaičių, kurio sveikoji dalis ne didenė nei %s skaitmens.
lt[1]: Įveskite tinkamą dešimtainį skaičių, kurio sveikoji dalis ne didenė nei %s skaitmenų.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s decimal place. | Please enter a valid decimal number with at most %s decimal places.
lt[0]: Įveskite tinkamą dešimtainį skaičių, kur po kablelio max %s skaitmuo.
lt[1]: Įveskite tinkamą dešimtainį skaičių, kur po kablelio max %s skaitmenų.

en: Make sure your uploaded file is at least %s bytes big.
lt: Įsitikink, kad įkeltas failas yra mažiausiai %s baitų dydžio.

en: Make sure your uploaded file is at most %s bytes big.
lt: Įsitikink, kad įkeltas failas yra daugiausiai %s baitų dydžio.

en: The format for this field is wrong.
lt: Šis formatas yra netinkamas šiam laukui.

en: This field is invalid.
lt: Šis laukas yra netinkamas.

en: Could not retrieve anything from %s.
lt: Nieko negaliu gauti iš %s

en: The URL %(url)s returned the invalid Content-Type header '%(contenttype)s'.
lt: URL %(url)s gražino blogą Content-Type headerį '%(contenttype)s'.

en: Please close the unclosed %(tag)s tag from line %(line)s. (Line starts with "%(start)s".)
lt: Uždaryk neuždarytus %(tag)s tagus nuo %(line)s eilutės. (Pradedant "%(start)s" eilute.)

en: Some text starting on line %(line)s is not allowed in that context. (Line starts with "%(start)s".)
lt: Kažkiek teksto pradedant %(line)s eilute nėra leidžiamas šiame kontekste. (Pradedant "%(start)s" eilute.

en: "%(attr)s" on line %(line)s is an invalid attribute. (Line starts with "%(start)s".)
lt: "%(attr)s" eilutėje %(line)s yra netinkamas atributas. (Pradedant "%(start)s" eilute.)

en: "<%(tag)s>" on line %(line)s is an invalid tag. (Line starts with "%(start)s".)
lt: "<%(tag)s>" eilutėje %(line)s yra netinkami tagai. (Pradedant "%(start)s" eilute.)

en: A tag on line %(line)s is missing one or more required attributes. (Line starts with "%(start)s".)
lt: Eilutėje %(line)s tagui trūksta vieno ar daugiau privalomų atributų. (Pradedant "%(start)s" eilute.)

en: The "%(attr)s" attribute on line %(line)s has an invalid value. (Line starts with "%(start)s".)
lt: "%(attr)s" atributas eilutėje %(line)s turi netinkamą reikšmę. (Pradedant "%(start)s" eilute.)

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
lt: %(verbose_name)s sėkmingai sukurtas.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
lt: %(verbose_name)s sėkmingai atnaujintas.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
lt: %(verbose_name)s buvo ištrintas.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
lt: Pasirink tinkamą. Tas pasirinkimas nėra iš galimų.

en: Enter a list of values.
lt: Įvesk reikšmių sarašą.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
lt: Pasirink tinkamą. %s nėra vienas iš galimų.

en: Ensure this value has at most %d characters.
lt: Įsitikink, kad reikšmė daugiausiai turi %d simbolių.

en: Ensure this value has at least %d characters.
lt: Įsitikink, kad reikšmė mažiausiai turi %d simbolių.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
lt: Įsitikink, kad ši reikšmė yra mažiau arba lygu %s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
lt: Įsitikink, kad ši reikšmė yra daugiau arba lygu %s.

en: Enter a valid date.
lt: Įvesk tinkamą datą.

en: Enter a valid time.
lt: Įvesk tinkamą laiką.

en: Enter a valid date/time.
lt: Įvesk tinkamą datą/laiką.

en: Enter a valid value.
lt: Įvesk tinkamą reikšmę.

en: Enter a valid URL.
lt: Įvesk tinkamą URL.

en: This URL appears to be a broken link.
lt: Atrodo URL blogas.

en: %(value).1f million | %(value).1f million
lt[0]: %(value).1f milijonas
lt[1]: %(value).1f milijonas

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
lt[0]: %(value).1f milijardas
lt[1]: %(value).1f milijardas

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
lt[0]: %(value).1f trilijonas
lt[1]: %(value).1f trilijonas

en: one
lt: vienas

en: two
lt: du

en: three
lt: trys

en: four
lt: keturi

en: five
lt: penki

en: six
lt: šeši

en: seven
lt: septyni

en: eight
lt: aštuoni

en: nine
lt: devyni

en: redirect from
lt: nukreiptas (redirect) iš

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
lt: Turi būti absoliutus adresas neįtraukiant domaino. Pavyzdžiui: '/events/search/'.

en: redirect to
lt: nukreipti(redirect) į

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
lt: Gali būti absoliutus adresas (kaip viršuj) arba pilnas URL pradedant 'http://'.

en: redirect
lt: nukreipti

en: redirects
lt: nukreipia

en: object ID
lt: objekto ID

en: headline
lt: antraštė

en: comment
lt: komentaras

en: rating #1
lt: reitingas #1

en: rating #2
lt: reitingas #2

en: rating #3
lt: reitingas #3

en: rating #4
lt: reitingas #4

en: rating #5
lt: reitingas #5

en: rating #6
lt: reitingas #6

en: rating #7
lt: reitingas #7

en: rating #8
lt: reitingas #8

en: is valid rating
lt: tinkamas reitingas

en: date/time submitted
lt: įvesta data/laikas

en: is public
lt: viešas

en: IP address
lt: IP adresas

en: is removed
lt: pašalintas

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
lt: Pažymėk šį laukelį, jei komentaras netinkamas. "Šis komentaras ištrintas" bus rodoma.

en: comments
lt: komentarai

en: Content object
lt: Turinio objektas

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
lt: Paskelbta  %(user)s, %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: person's name
lt: asmens vardas

en: ip address
lt: ip adresas

en: approved by staff
lt: patvirtinta personalo

en: free comment
lt: laisvas komentaras

en: free comments
lt: laisvi komentarai

en: score
lt: rezultatas

en: score date
lt: rezultato data

en: karma score
lt: karma rezultatas

en: karma scores
lt: karma rezultatai

en: %(score)d rating by %(user)s
lt: %(score)d reitingas nuo %(user)s

en: This comment was flagged by %(user)s:
    
    %(text)s
lt: Šis komentaras pažymėtas %(user)s:
    
    %(text)s

en: flag date
lt: pažymėjimo data

en: user flag
lt: vartotojo žymė

en: user flags
lt: vartotojo žymės

en: Flag by %r
lt: Pažymėtas %r

en: deletion date
lt: ištrinimo data

en: moderator deletion
lt: moderatoriaus ištrynimas

en: moderator deletions
lt: moderatoriaus ištrynimai

en: Moderator deletion by %r
lt: Moderatoriaus ištrynimas, pagal %r

en: Anonymous users cannot vote
lt: Neprisijungę vartotojai negali balsuoti

en: Invalid comment ID
lt: Blogas komentaro ID

en: No voting for yourself
lt: Negali balsuoti už save

en: This rating is required because you've entered at least one other rating.
lt: Šis reitingas privalomas nes įvedei mažiausiai vieną kitą reitingą.

en: This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comment:
    
    %(text)s | This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comments:
    
    %(text)s
lt[0]: Šis komentaras buvo paskelbtas vartotojo, kuris paskelbė mažiau nei %(count)s komentarą:
    
    %(text)s
lt[1]: Šis komentaras buvo paskelbtas vartotojo, kuris paskelbė mažiau nei %(count)s komentarų:
    
    %(text)s

en: This comment was posted by a sketchy user:
    
    %(text)s
lt: Šis komentaras buvo paskelbtas nerimto vartotojo:
    
    %(text)s

en: Only POSTs are allowed
lt: Tik POSTai yra leidžiami

en: One or more of the required fields wasn't submitted
lt: Vienas ar daugiau privalomų laukų nebuvo įrašytas

en: Somebody tampered with the comment form (security violation)
lt: Kažkas padirbo komentaro formą (saugumo pažeidimai)

en: The comment form had an invalid 'target' parameter -- the object ID was invalid
lt: Komentaro forma turi blogą 'target' parametrą -- objekto ID blogas

en: The comment form didn't provide either 'preview' or 'post'
lt: Komentaro forma nepateikė 'preview' arba 'post'

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Forgotten your password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Ratings
lt: Reitingas

en: Required
lt: Privalomas

en: Optional
lt: Neprivalomas

en: Post a photo
lt: Įkelk nuotrauką

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Your name:
lt: Jūsų vardas:

en: domain name
lt: domeno vardas

en: display name
lt: rodomas vardas

en: site
lt: saitas

en: sites
lt: saitai

en: All
lt: Visi

en: Any date
lt: Betkokia data

en: Today
lt: Šiandien

en: Past 7 days
lt: Paskutinės 7 dienos

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: action time
lt: veiksmo laikas

en: object id
lt: objekto id

en: object repr
lt: objekto repr

en: action flag
lt: veiksmo žymė

en: change message
lt: pakeisti žinutę

en: log entry
lt: log įrašas

en: log entries
lt: log įrašai

en: All dates
lt: Visos datos

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
lt: %(name)s "%(obj)s" pridėtas sėkmingai.

en: You may edit it again below.
lt: Gali taisyti dar kartą žemiau.

en: Add user
lt: Pridėti vartotoją

en: Password changed successfully.
lt: Slaptažodis pakeistas sėkmingai.

en: Change password: %s
lt: Pakeisti slaptažodį: %s

en: Site administration
lt: Saito administracija

en: You may add another %s below.
lt: Gali pridėti dar vieną %s žemiau.

en: Add %s
lt: Pridėti %s

en: Added %s.
lt: Pridėtas %s.

en: Changed %s.
lt: Pakeistas %s.

en: Deleted %s.
lt: Ištrintas %s

en: No fields changed.
lt: Nei vienas laukas nepakeistas

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
lt: %(name)s "%(obj)s" buvo sėkmingai pakeistas.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
lt: %(name)s "%(obj)s" pridėtas sėkmingai. Gali taisytį jį dar kartą žemiau.

en: Change %s
lt: Pakeisti %s

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s: %(obj)s
lt: Vienas arba daugiau %(fieldname)s %(name)s: %(obj)s

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s:
lt: Vienas arba daugiau %(fieldname)s %(name)s:

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
lt: %(name)s "%(obj)s" sėkmingai ištrintas.

en: Are you sure?
lt: Ar tu tikras?

en: Change history: %s
lt: Pakeisti istoriją: %s

en: Select %s
lt: Pasirinkti %s

en: Select %s to change
lt: Pasirinkti %s pakeitimui

en: Database error
lt: Duomenų bazės klaida

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
lt: Įveskite teisingą vartotojo vardą ir slaptažodį. Abiejuose laukuose didžiosios mažosios raidės skiriasi

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Please log in again, because your session has expired. Don't worry: Your submission has been saved.
lt: Prisijunkite dar kartą, nes sesijos laikas baigėsi. Nesirūpinkite, įrašai buvo išsaugoti.

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
lt: Atrodo, kad Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies). Įjunkite sausainėlių palaikymą, perkraukite puslapį ir bandykite dar kartą.

en: Usernames cannot contain the '@' character.
lt: Vartotojo vardas negali turėti '@'.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
lt: E-mailas nėra vartotojo vardas. Pabandyk '%s' vietoj to.

en: tag:
lt: tagas

en: filter:
lt: filtras:

en: view:
lt: vaizdas:

en: App %r not found
lt: Programa %r nerasta

en: Model %(name)r not found in app %(label)r
lt: Modelis %(name)r programoje %(label)r nerastas

en: the related `%(label)s.%(type)s` object
lt: susijęs `%(label)s.%(type)s` objektas

en: model:
lt: modelis:

en: related `%(label)s.%(name)s` objects
lt: susiję `%(label)s.%(name)s` objektai

en: all %s
lt: visi %s

en: number of %s
lt: %s skaičius

en: Fields on %s objects
lt: Objekto %s laukai

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Boolean (Either True or False)
lt: Boolean (True arba False)

en: String (up to %(maxlength)s)
lt: Eilutė (iki %(maxlength)s)

en: Comma-separated integers
lt: Kableliais atskirti sveikieji skaičiai

en: Date (without time)
lt: Data (be laiko)

en: Date (with time)
lt: Data (su laiku)

en: E-mail address
lt: E-mailo adresas

en: File path
lt: Kelias iki failo

en: Decimal number
lt: Dešimtainis skaičius

en: Boolean (Either True, False or None)
lt: Boolean (True arba False arba None)

en: Relation to parent model
lt: Sąsaja su tėviniu modeliu

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Text
lt: Tekstas

en: Time
lt: Laikas

en: U.S. state (two uppercase letters)
lt: JAV valstija (dvi didžiosios raidės)

en: XML text
lt: XML tekstas

en: %s does not appear to be a urlpattern object
lt: %s neatrodo kaip urlpattern objektas

en: Currently:
lt: Dabartinis:

en: Change:
lt: Pakeisti:

en: Date:
lt: Data:

en: Time:
lt: Laikas:

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Change password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Home
lt: Pradinis

en: Add %(name)s
lt: Pridėti %(name)s

en:  By %(filter_title)s
lt:  Pagal %(filter_title)s

en: History
lt: Istorija

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: User
lt: Vartotojas

en: Action
lt: Veiksmas

en: DATE_WITH_TIME_FULL
lt: j. N Y, H:i

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
lt: Šis objektas neturi pakeitimų istorijos. Tikriausiai jis buvo pridėtas ne per admin puslapį.

en: Go
lt: Eiti!

en: 1 result | %(counter)s results
lt[0]: 1 rezultatas
lt[1]: %(counter)s rezultatai

en: %(full_result_count)s total
lt: %(full_result_count)s iš viso

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Django site admin
lt: Django saito administravimas

en: Django administration
lt: Django administravimas

en: Server error
lt: Serverio klaida

en: Server error (500)
lt: Serverio klaida (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
lt: Serverio klaida <em>(500)</em>

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
lt: Įvyko klaida. Apie ją buvo pranešta administratoriams ir turėtų būti greitai ištaisyta. Dėkojame už kantrybę.

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
lt: Kažkas yra negerai su jūsų duomenų bazės instaliacija. Įsitikink, kad visos reikalingos lentelės sukurtos ir vartotojas turi teises skaityti duomenų bazę.

en: Models available in the %(name)s application.
lt: Modelis prieinamas %(name)s programoje.

en: Add
lt: Pridėti

en: Change
lt: Pakeisti

en: You don't have permission to edit anything.
lt: Neturi teisių ką nors keistis.

en: Recent Actions
lt: Neseni veiksmai

en: My Actions
lt: Mano Veiksmai

en: None available
lt: Nėra prieinamų

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
lt: Atsiprašome, bet prašytas puslapis nerastas.

en: Filter
lt: Filtras

en: View on site
lt: Matyti saite

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
lt[0]: Ištaisykite klaidą žemiau
lt[1]: Ištaisykite klaidas žemiau

en: Ordering
lt: Rūšiavimas

en: Order:
lt: Rūšiuoti:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
lt: Trinant %(object_name)s '%(escaped_object)s' turi būti ištrinti ir susiję objektai, bet tavo vartotojas neturi teisių ištrinti šių objektų:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
lt: Ar tu esi tikras, kad nori ištrinti %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Visi susiję objektai bus ištrinti:

en: Yes, I'm sure
lt: Taip, aš esu tikras

en: Welcome,
lt: Sveiki,

en: Save as new
lt: Išsaugoti kaip naują

en: Save and add another
lt: Išsaugoti ir pridėti naują

en: Save and continue editing
lt: Išsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
lt: Įvesk naują slaptažodį vartotojui <strong>%(username)s</strong>.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password (again)
lt: Slaptažodis (dar kartą)

en: Enter the same password as above, for verification.
lt: Patikrinimui įvesk tokį patį slaptažodį, kaip viršuje.

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
lt: Pirmiausi įvesk vartotojo vardą ir slaptažodį. Tada turėsi galimybę redaguoti daugiau nustatymų.

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Password change
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Password change successful
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas

en: Your password was changed.
lt: Jūsų slaptažodis buvo pakeistas.

en: Password reset
lt: Slaptažodžiu atstatymas(reset)

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll reset your password and e-mail the new one to you.
lt: Pamiršai slaptažodį? Įvesk savo emailą žemiau ir mes atsiųsime naują slaptažodį emailu.

en: E-mail address:
lt: E-mailo adresas:

en: Reset my password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
lt: Dėkui už praleistą laiką šiandien.

en: Log in again
lt: Prisijungti dar kartą

en: Password reset successful
lt: Slaptažodis sėkmingai atsatytas

en: We've e-mailed a new password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
lt: Išsiuntėm naują slaptažodį e-mailu. Turėtumėte greitai gauti.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
lt: Saugumo sumetimais įvesk seną slaptažodį ir tada du kartus naują, kad įsitikinti, jog nesuklydai rašydamas

en: Old password:
lt: Senas slaptažodis:

en: New password:
lt: Naujas slaptažodis:

en: Confirm password:
lt: Slaptažodžio patvirtinimas:

en: Change my password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
lt: Gavote šį laišką, nes paprašėte atstatyti slaptažodį

en: for your user account at %(site_name)s
lt: Jūsų vartotojui %(site_name)s saite

en: Your new password is: %(new_password)s
lt: Jūsų naujas slaptažodis yra: %(new_password)s

en: Feel free to change this password by going to this page:
lt: Nebijokite pasikeisti šį slaptažodį puslapyje:

en: Your username, in case you've forgotten:
lt: Jūsų vartotojo vardas, jei netyčia užmiršote:

en: Thanks for using our site!
lt: Dėkui, kad naudojatės mūsų saitu!

en: The %(site_name)s team
lt: %(site_name)s komanda

en: Bookmarklets
lt: Greitosios žymės

en: Documentation bookmarklets
lt: Doumentacijos greitosios žymės

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
lt: 
    <p class="help">Greitųjų žymių įdiegimui, nutempkite nuorodą į greitųjų žymių
    juostą, arba spauskite dešinį pelės klavišą ir pridėkite prie greitųjų žymių. Dabar galite
    pasirinkti greitąją žymę iš bet kurio saito puslapio. Pastebėjimas, kad keletas iš šių
    greitųjų žymių reikalauja, kad saitas būtų žiūrimas iš vidinio kompiuterio 
    (pasitarkite su administratorium, jei nežinai ar tavo kompiuteris yra vidinis).</p>

en: Documentation for this page
lt: Šio puslapio dokumentacija

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
lt: Pereina iš bet kurio puslapio į jo view funkcijos dokumentaciją, kuri sukūria tą puslapį

en: Show object ID
lt: Parodyti objekto ID

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
lt: Parodyti content-type ir unikalų puslapių ID, kuris parodo vieną objektą.

en: Edit this object (current window)
lt: Redaguoti šį objektą (einamajame lange)

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
lt: Pereina į administravimo puslapį, kuris parodo vieną objektą.

en: Edit this object (new window)
lt: Redaguoti šį objektą (naujame lange)

en: As above, but opens the admin page in a new window.
lt: Kaip ir viršuje, bet administravimo puslapį atidaro naujame lange.

en: python model class name
lt: python modelio klasės vardas

en: content type
lt: turinio tipas

en: content types
lt: turinio tipai

en: Logged out
lt: Atsijungęs

en: name
lt: vardas

en: codename
lt: kodinis vardas

en: permission
lt: leidimas

en: permissions
lt: leidimai

en: group
lt: grupė

en: groups
lt: grupės

en: username
lt: vartotojo vardas

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
lt: Privalomas. 30 simbolių arba mažiau. Alfanumeriniai simboliai tik (raidės, skaitmenys ir pabraukimai)

en: first name
lt: vardas

en: last name
lt: pavardė

en: e-mail address
lt: e-mailo adresas

en: password
lt: slaptažodis

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
lt: Naudok '[algo]$[salt]$[hexdigest]' arba naudok <a href="password/">slaptažodžio keitimo formą</a>.

en: staff status
lt: personalo statusas

en: Designates whether the user can log into this admin site.
lt: Pažymi ar vartotojas gali prisijungti prie administravimo puslapio.

en: active
lt: aktyvus

en: Designates whether this user can log into the Django admin. Unselect this instead of deleting accounts.
lt: Pažymi ar šis vartotojas gali prisijungti prie Django administravimo. Nepažymėk šios lauko, vietoj vartotojo trynimo.

en: superuser status
lt: supervartotojo statusas

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
lt: Pažymi, kad šis vartotojas turi visas teises be specialių nustatymų.

en: last login
lt: paskutinį kartą prisijungęs

en: date joined
lt: data, kada prisijungė

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
lt: Prie rankiniu būdų priskirtų teisių, šis vartotojas taip pat gaus visas teises, kurias turi grupės, kurioms jis priklauso.

en: user permissions
lt: vartotojo leidimai

en: user
lt: vartotojas

en: users
lt: vartotojai

en: Personal info
lt: Asmeninė informacija

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Important dates
lt: Svarbios datos

en: Groups
lt: Grupės

en: message
lt: žinutė

en: AnonymousUser
lt: Anoniminis vartotojas

en: The two password fields didn't match.
lt: Slaptažodžio laukai nesutapo

en: A user with that username already exists.
lt: Jau egzistuoja vartotojas su tokiu vardu.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
lt: Atrodo, jūsų naršyklė nepriima sausainėlių(cookies). Sausainėliai yra reikalingi norint prisijungti.

en: This account is inactive.
lt: Ši paskyra yra neaktyvi.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
lt: Šis emailas nėra registruotas sistemoje. Ar esi tikras, kad tu užsiregistravęs?

en: The two 'new password' fields didn't match.
lt: Naujo slaptažodžio laukai nesutapo

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
lt: Blogai įvestas senas slaptažodis. Bandykite dar kartą.

en: Enter a postcode. A space is required between the two postcode parts.
lt: Įveskite pašto kodą. Tarpas reikalingas tarp dviejų pašto kodo dalių.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX-XXX formatu.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
lt: Telefonas turi būti XXX-XXXX-XXXX formatu.

en: This field requires only numbers.
lt: Šis laukas priima tik skaičius.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
lt: Šis laukas talpina daugiausiai 11 skaitmenų arba 14 simbolių.

en: Invalid CPF number.
lt: Netinkamas CPF numeris

en: This field requires at least 14 digits
lt: Šis laukas reikalauja mažiausiai 14 skaitmenų.

en: Invalid CNPJ number.
lt: Netinkamas CNPJ numeris

en: Enter a 4 digit post code.
lt: Įveskite 4 skaitmenų pašto kodą.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX formatu.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXX arba XXXXX-XXXX formatu.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
lt: Įveskite tinkamą JAV socialinio draudimo numerį.

en: Bavaria
lt: Bavarija

en: Berlin
lt: Berlynas

en: Brandenburg
lt: Brandenburgas

en: Bremen
lt: Bremenas

en: Hamburg
lt: Hamburgas

en: Saxony
lt: Saksonija

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
lt: Įveskite tinkamą Vokiško asmens id numerį XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X formatu.

en: Hokkaido
lt: Hokaidas

en: Tokyo
lt: Tokijas

en: Hiroshima
lt: Hirošima

en: Okinawa
lt: Okinava

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXXXXX arba XXX-XXXX formatu.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
lt: Įveskite pašto kodą XXXX formatu.

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
lt: Įveskite tinkamą šveicarų asmens id ar paso numerį X1234567<0 arba 1234567890 formatu.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
lt: Įveskite tinkamą islandų asmens id numerį XXXXXX-XXXX formatu.

en: The Icelandic identification number is not valid.
lt: Islandiškas asmend id yra netinkamas.

en: Enter a valid zip code.
lt: Įveskite tinkamą pašto kodą.

en: Enter a valid Social Security number.
lt: Įveskite tinkamą socialinio draudimo numerį.

en: Enter a valid VAT number.
lt: Įveskite tinkamą PVM numerį

en: Enter a valid Norwegian social security number.
lt: Įveskite tinkamą norvegiška socialinio draudimo numerį.

en: Enter valid a Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
lt: Įveskite tinkamą Čilės RUT XX.XXX.XXX-X formatu.

en: Enter valid a Chilean RUT
lt: Įveskite tinkamą Čilės RUT

en: Enter a valid Finnish social security number.
lt: Įveskite tinkamą suomišką socialinio draudimo numerį.

en: session key
lt: sesijos raktas

en: session data
lt: sesijos data

en: expire date
lt: galiojima data

en: session
lt: sesija

en: sessions
lt: sesijos

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
lt: Pavyzdžiui: '/about/contact/'. Įsitikink, kad yra pasvirieji brūkšniai pradžioj ir gale.

en: title
lt: pavadinimas

en: content
lt: turinys

en: enable comments
lt: įjungti komentavimą

en: template name
lt: šablono vardas

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
lt: Pavyzdžiui: 'flatpages/contact_page.html'. Jeigu bus nenurodytas, sistema naudos 'flatpages/default.html'.

en: registration required
lt: registracija privaloma

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
lt: Jeigu pažymėta, tik prisijungę vartotojai galės matyti šį puslapį.

en: flat page
lt: paprastas puslapis

en: flat pages
lt: paprasti puslapiai

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: jan
lt: sau

en: feb
lt: vas

en: mar
lt: kov

en: apr
lt: bal

en: may
lt: geg

en: jun
lt: bir

en: jul
lt: lie

en: aug
lt: rugp

en: sep
lt: rugs

en: oct
lt: spa

en: nov
lt: lap

en: dec
lt: grd

en: Jan.
lt: Sau.

en: Feb.
lt: Vas.

en: Aug.
lt: Rugp.

en: Sept.
lt: Rugs.

en: Oct.
lt: Spa.

en: Nov.
lt: Lap.

en: Dec.
lt: Grd.

en: year | years
lt[0]: metai
lt[1]: metai

en: month | months
lt[0]: mėnesis
lt[1]: mėnesiai

en: week | weeks
lt[0]: savaitė
lt[1]: savaitės

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės

en: %d milliseconds
lt: %d milisekundės

en: midnight
lt: vidurnaktis

en: noon
lt: vidurdienis

en: yes,no,maybe
lt: taip,ne,galbūt

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
lt[0]: %(size)d baitas
lt[1]: %(size)d baitai
