django - en to sk translation catalogue (484 entries)

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Ensure your text is less than %s character. | Ensure your text is less than %s characters.
sk[0]: Uisite sa, že text je kratší ako %s znak.
sk[1]: Uisite sa, že text je kratší ako %s znakov.

en: Line breaks are not allowed here.
sk: Zalomenia riadkov nie sú povolené.

en: Select a valid choice; '%(data)s' is not in %(choices)s.
sk: Vyberte platnú možnosť; '%(data)s' nie je v %(choices)s.

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
sk: Súbor nebol odoslaný. Skontrolujte atribút 'enctype' encoding vo formulári.

en: The submitted file is empty.
sk: Odoslaný súbor je prázdný.

en: Enter a whole number between -32,768 and 32,767.
sk: Zadajte celé číslo s hodnotou medzi -32768 a 32767.

en: Enter a positive number.
sk: Zadajte celé kladné číslo.

en: Enter a whole number between 0 and 32,767.
sk: Zadajte celé číslo s hodnotou medzi 0 a 32767.

en: %(object)s with this %(type)s already exists for the given %(field)s.
sk: %(object)s s %(type)s už existuje pre prvok  %(field)s.

en: and
sk: a

en: %(optname)s with this %(fieldname)s already exists.
sk: %(optname)s s %(fieldname)s už existuje.

en: This value must be an integer.
sk: Táto hodnota musí byť celé číslo.

en: This value must be either True or False.
sk: Táto hodnota musí byť True alebo False.

en: This field cannot be null.
sk: Toto pole nemôže obsahovať null.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
sk: Zadajte platný dátum vo formáte RRRR-MM-DD.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM format.
sk: Zadajte platný dátum a čas vo formáte RRRR-MM-DD HH:MM.

en: This value must be a decimal number.
sk: Táto hodnota musí byť desiatkove číslo.

en: Enter a valid filename.
sk: Zadajte platný názov súboru.

en: This value must be either None, True or False.
sk: Táto hodnota musí byť buď None, True alebo False.

en: Please enter a valid %s.
sk: Prosím, zadajte platné %s.

en: Separate multiple IDs with commas.
sk: Oddeľte viacnásobné ID čiarkami.

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
sk: Ak chcete vybrať viacero možností, podržte "Control" alebo "Command" na Mac-u.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
sk[0]: Prosím, vložte platné %(self)s ID. Hodnota %(value)r je neplatná.
sk[1]: Prosím, vložte platné %(self)s ID-čka. Hodnoty %(value)r sú neplatné.

en: Arabic
sk: Arabsky

en: Bengali
sk: Bengálsky

en: Bulgarian
sk: Bulharský

en: Catalan
sk: Katalánsky

en: Czech
sk: Česky

en: Welsh
sk: Welšsky

en: Danish
sk: Dánsky

en: German
sk: Nemecky

en: Greek
sk: Grécky

en: English
sk: Anglicky

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Argentinean Spanish
sk: Argentínska španielčina

en: Finnish
sk: Fínsky

en: French
sk: Francúzsky

en: Galician
sk: Galicijsky

en: Hungarian
sk: Maďarsky

en: Hebrew
sk: Hebrejsky

en: Icelandic
sk: Islandsky

en: Italian
sk: Taliansky

en: Japanese
sk: Japonsky

en: Korean
sk: Korejský

en: Latvian
sk: Lotyšsky

en: Macedonian
sk: Mecedónsky

en: Dutch
sk: Holandsky

en: Norwegian
sk: Nórsky

en: Polish
sk: Poľsky

en: Portugese
sk: Portugalsky

en: Brazilian
sk: Brazílsky

en: Romanian
sk: Rumunsky

en: Russian
sk: Rusky

en: Slovak
sk: Slovensky

en: Slovenian
sk: Slovinsky

en: Serbian
sk: Srbsky

en: Swedish
sk: Švédsky

en: Tamil
sk: Tamilsky

en: Turkish
sk: Turecky

en: Ukrainian
sk: Ukrajinsky

en: Simplified Chinese
sk: Čínsky (zjednodušene)

en: Traditional Chinese
sk: Čínsky (tradične)

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
sk: Táto hodnota môže obsahovať len písmená, číslice a podčiarkovníky.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
sk: Táto hodnota môže obsahovať len písmena, číslice, podčiarkovniky, pomlčky a lomítka.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores or hyphens.
sk: Táto hodnota môže obsahovať len písmená, číslice, počiarkovníky a pomlčky.

en: Uppercase letters are not allowed here.
sk: Veľké písmená nie sú povolené.

en: Lowercase letters are not allowed here.
sk: Malé písmena nie sú povolené.

en: Enter only digits separated by commas.
sk: Zadávajte len číslice oddelené čiarkami.

en: Enter valid e-mail addresses separated by commas.
sk: Zadajte platné e-mailové adresy oddelené čiarkami.

en: Please enter a valid IP address.
sk: Prosím, zadajte platnú IP adresu.

en: Empty values are not allowed here.
sk: Prázdne hodnoty tu nie sú povolené.

en: Non-numeric characters aren't allowed here.
sk: Iné ako numerické znaky tu nie sú povolené.

en: This value can't be comprised solely of digits.
sk: Táto hodnota nemôže byť čisto numerická.

en: Enter a whole number.
sk: Zadajte celé číslo.

en: Only alphabetical characters are allowed here.
sk: Tu sú povolené len alfanumerické znaky.

en: Year must be 1900 or later.
sk: Rok musí byť 1900 alebo neskôr.

en: Invalid date: %s
sk: Neplatný dátum: %s

en: Enter a valid time in HH:MM format.
sk: Zadajte platný čas vo formáte HH:MM.

en: Enter a valid e-mail address.
sk: Zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
sk: Nahrajte platný obrázok. Súbor, ktorý ste odoslali nebol obrázkový formát alebo bol poškodený.

en: The URL %s does not point to a valid image.
sk: URL %s neodkazuje na platný obrázok.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format. "%s" is invalid.
sk: Telefónne číslo musí mať formát XXX-XXX-XXXX. Číslo "%s" je neplatné.

en: The URL %s does not point to a valid QuickTime video.
sk: URL %s neodkazuje na platné QuickTime video.

en: A valid URL is required.
sk: Je požadovaná platná adresa URL.

en: Valid HTML is required. Specific errors are:
    %s
sk: HTML kód musí zodpovedať špecifikácii. Zistené chyby sú:
    %s

en: Badly formed XML: %s
sk: Chybné XML nezodpovedajúce definícii: %s

en: Invalid URL: %s
sk: Neplatná adresa URL: %s

en: The URL %s is a broken link.
sk: Odkaz na URL %s je neplatný.

en: Enter a valid U.S. state abbreviation.
sk: Zadajte platnú skratku štátu USA.

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
sk[0]: Vyjadrujte sa slušne! Slovo %s tu nie je dovolené použivať.
sk[1]: Vyjadrujte sa slušne! Slová %s tu nie je dovolené použivať.

en: This field must match the '%s' field.
sk: Toto pole sa musí zhodovať s poľom '%s'.

en: Please enter something for at least one field.
sk: Prosím, vyplňte aspoň jedno pole.

en: Please enter both fields or leave them both empty.
sk: Prosím, vyplňte buď obidve polia, alebo ich nechajte prázdne.

en: This field must be given if %(field)s is %(value)s
sk: Toto pole musí byť vyplnené ak, %(field)s je %(value)s

en: This field must be given if %(field)s is not %(value)s
sk: Toto pole musí byť vyplnené, ak %(field)s nie je %(value)s

en: Duplicate values are not allowed.
sk: Duplicitné hodnoty nie sú povolené.

en: This value must be between %(lower)s and %(upper)s.
sk: Táto hodnota musí byť medzi %(lower)s a %(upper)s.

en: This value must be at least %s.
sk: Táto hodnota musí byť prinajmenšom %s.

en: This value must be no more than %s.
sk: Táto hodnota musí byť väčšia ako %s.

en: This value must be a power of %s.
sk: Táto hodnota musí byť mocninou  %s.

en: Please enter a valid decimal number.
sk: Prosím, vložte platné desatinné číslo.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s total digit. | Please enter a valid decimal number with at most %s total digits.
sk[0]: Prosím, vložte platné desatinné číslo.
sk[1]: Prosím, vložte platné desatinné čísla.

en: Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digit. | Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digits.
sk[0]: Prosím vlož platné desatinné číslo s najviac %s číslicou.
sk[1]: Prosím vlož platné desatinné číslo s najviac %s číslicami.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s decimal place. | Please enter a valid decimal number with at most %s decimal places.
sk[0]: Prosím, vložte platné desatinné číslo s najviac %s desatinným miestom.
sk[1]: Prosím, vložte platné desatinné číslo s najviac %s desatinnými miestamy.

en: Please enter a valid floating point number.
sk: Prosím, vložte platné  číslo s pohyblivou desatinnou čiarkou.

en: Make sure your uploaded file is at least %s bytes big.
sk: Uistite sa, že posielaný súbor nemá menej ako %s bajtov.

en: Make sure your uploaded file is at most %s bytes big.
sk: Uistite sa, že posielaný súbor nemá viac ako %s bajtov.

en: The format for this field is wrong.
sk: Formát pre toto pole je chybný.

en: This field is invalid.
sk: Toto pole nie je platné.

en: Could not retrieve anything from %s.
sk: Z %s nič neprišlo.

en: The URL %(url)s returned the invalid Content-Type header '%(contenttype)s'.
sk: Adresa URL %(url)s vrátila v hlavičke neplatný Content-Type '%(contenttype)s'.

en: Please close the unclosed %(tag)s tag from line %(line)s. (Line starts with "%(start)s".)
sk: Prosím, uzatvorte tag %(tag)s na riadku %(line)s. (Riadok začína s "%(start)s".)

en: Some text starting on line %(line)s is not allowed in that context. (Line starts with "%(start)s".)
sk: Text začínajúci na riadku %(line)s nie je povolený v tomto kontexte. (Riadok začína s "%(start)s".)

en: "%(attr)s" on line %(line)s is an invalid attribute. (Line starts with "%(start)s".)
sk: "%(attr)s" na riadku %(line)s je neplatný atribút. (Riadok začína s "%(start)s".)

en: "<%(tag)s>" on line %(line)s is an invalid tag. (Line starts with "%(start)s".)
sk: "<%(tag)s>" na riadku %(line)s je neplatný tag. (Riadok začína s "%(start)s".)

en: A tag on line %(line)s is missing one or more required attributes. (Line starts with "%(start)s".)
sk: V tagu na riadku %(line)s chýba jeden alebo viac atribútov. (Riadok začína s "%(start)s".)

en: The "%(attr)s" attribute on line %(line)s has an invalid value. (Line starts with "%(start)s".)
sk: Atribút "%(attr)s" na riadku %(line)s má neplatnú hodnotu. (Riadok začína s "%(start)s".)

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
sk: Objekt %(verbose_name)s bol úspešne vytvorený.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
sk: Objekt %(verbose_name)s bol úspešne zmenený.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
sk: Objekt %(verbose_name)s bol zmazaný.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
sk: Vyberte platnú možnosť. Vybraná položka nepatrí medzi platné možnosti.

en: Enter a list of values.
sk: Vložte zoznam hodnôt.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
sk: Vyberte platnú možnost. %s nepatrí medzi dostupné možnosti.

en: Ensure this value has at most %d characters.
sk: Uistite sa, že hodnota má najviac %d znakov.

en: Ensure this value has at least %d characters.
sk: Uistite sa, že zadaná hodnota má menej ako %d znakov.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
sk: Uistite sa, že táto hodnota je menšia alebo rovná %s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
sk: Uistite sa, že hodnota je väčšia alebo rovná %s.

en: Enter a number.
sk: Zadajte číslo.

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
sk: Zabezpečte aby nebolo viac ako %s desatinných miest.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
sk: Zabezpečte aby nebolo viac ako %s číslic pred desatinnou bodkou.

en: Enter a valid date.
sk: Zadajte platný dátum.

en: Enter a valid time.
sk: Zadajte platný čas.

en: Enter a valid date/time.
sk: Zadajte platný dátum a čas.

en: Enter a valid value.
sk: Zadajte platnú hodnotu.

en: Enter a valid URL.
sk: Zadajte platnú adresu URL.

en: This URL appears to be a broken link.
sk: Odkaz na URL neexistuje.

en: %(value).1f million | %(value).1f million
sk[0]: %(value).1f milión
sk[1]: %(value).1f milión

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
sk[0]: %(value).1f miliarda
sk[1]: %(value).1f miliarda

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
sk[0]: %(value).1f bilión
sk[1]: %(value).1f bilión

en: one
sk: jeden

en: two
sk: dva

en: three
sk: tri

en: four
sk: štyri

en: five
sk: päť

en: six
sk: šesť

en: seven
sk: sedem

en: eight
sk: osem

en: nine
sk: deväť

en: redirect from
sk: presmerovať z

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
sk: Tu by sa mala použiť absolútna cesta bez názvu domény. Napríklad: '/events/search/'.

en: redirect to
sk: presmerovať na

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
sk: Tu môže byť buď absolútna cesta (ako je uvedené vyššie) alebo úplná adresa URL začínajúca s 'http://'.

en: redirect
sk: presmerovanie

en: redirects
sk: presmerovania

en: object ID
sk: ID objektu

en: headline
sk: nadpis

en: comment
sk: komentár

en: rating #1
sk: hodnotenie #1

en: rating #2
sk: hodnotenie #2

en: rating #3
sk: hodnotenie #3

en: rating #4
sk: hodnotenie #4

en: rating #5
sk: hodnotenie #5

en: rating #6
sk: hodnotenie #6

en: rating #7
sk: hodnotenie #7

en: rating #8
sk: hodnotenie #8

en: is valid rating
sk: je platné hodnotenie

en: date/time submitted
sk: dátum a čas odoslania

en: is public
sk: je verejný

en: IP address
sk: IP adresa

en: is removed
sk: je vymazaný

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
sk: Zaškrtnite toto pole, ak je komentár nevhodný. Správa "Tento komenár bol zmazaný" sa bude zobrazovať namiesto neho.

en: comments
sk: komentáre

en: Content object
sk: Obsah objektu

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
sk: Pridaný užívateľom %(user)s dňa %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: person's name
sk: meno osoby

en: ip address
sk: ip adresa

en: approved by staff
sk: schválený  zamestnancom

en: free comment
sk: voľný komentár

en: free comments
sk: voľné komentáre

en: score
sk: stav skóre

en: score date
sk: dátum stavu skóre

en: karma score
sk: karma

en: karma scores
sk: karma

en: %(score)d rating by %(user)s
sk: %(score)d od hodnotiteľa %(user)s

en: This comment was flagged by %(user)s:
    
    %(text)s
sk: Tento komentár bol označený užívateľom  %(user)s:
    
    %(text)s

en: flag date
sk: označený dátum

en: user flag
sk: uživateľský príznak

en: user flags
sk: užívateľské príznaky

en: Flag by %r
sk:  %r návestie

en: deletion date
sk: dátum zmazania

en: moderator deletion
sk: zmazania moderátorom

en: moderator deletions
sk: Zmazané moderátorom

en: Moderator deletion by %r
sk: Zmazanané moderátorom %r

en: Anonymous users cannot vote
sk: Hlasovať môžu len prihlásení užívatelia

en: Invalid comment ID
sk: Chybné ID komentára

en: No voting for yourself
sk: Nemôžete hlasovať za samého seba

en: This rating is required because you've entered at least one other rating.
sk: Toto hlasovanie je nevyhnutné, lebo súvisí s predchádzjúcou voľbou.

en: This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comment:
    
    %(text)s | This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comments:
    
    %(text)s
sk[0]: Tento komentár je od užívateľa, ktorý  poslal menej ako  %(count)s príspevok
    %(text)s
sk[1]: Tento komentár je od užívateľa, ktorý poslal menej ako  %(count)s príspevkov .
    %(text)s

en: This comment was posted by a sketchy user:
    
    %(text)s
sk: Tento komentár je od užívateľa, ktorý sa rád vyjadruje v náznakoch:
    
    %(text)s

en: Only POSTs are allowed
sk: Dovolené sú len POST

en: One or more of the required fields wasn't submitted
sk: Jedno alebo viac povinných polí nebolo vložených

en: Somebody tampered with the comment form (security violation)
sk: Niekto sa pokúšal manipulovať s formulárom komentára (porušenie bezpečnosti)

en: The comment form had an invalid 'target' parameter -- the object ID was invalid
sk: Formulár komentára ma chybný 'target' parameter  -- ID objektu je neplatné

en: The comment form didn't provide either 'preview' or 'post'
sk: Formulár komentára neobsahuje ani jednu z možností 'náhľad' alebo 'odoslať'.

en: Your name:
sk: Tvoje meno:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Preview comment
sk: Náhľad komentára

en: Username:
sk: Meno:

en: Log out
sk: Odhlásenie

en: Password:
sk: Heslo:

en: Forgotten your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Ratings
sk: Hodnotenia

en: Required
sk: Požadované

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Post a photo
sk: Pošli foto

en: domain name
sk: názov domény

en: display name
sk: zobrazené meno

en: site
sk: web

en: sites
sk: weby

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
sk: <h3>Od %s:</h3>
    <ul>

en: All
sk: Všetko

en: Any date
sk: Lubovoľný  dátum

en: Today
sk: Dnes

en: Past 7 days
sk: Posledných 7 dní

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This year
sk: Tento rok

en: action time
sk: čas udalosti

en: object id
sk: id objektu

en: object repr
sk: objekt repr

en: action flag
sk: príznak udalosti

en: change message
sk: zmeniť zprávu

en: log entry
sk: záznam priebehu

en: log entries
sk: záznamy priebehu

en: All dates
sk: Všetky dátumy

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
sk: Prosím, zadajte užívateľské meno a heslo. Rešpektujte  malé a veľké písmená.

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Please log in again, because your session has expired. Don't worry: Your submission has been saved.
sk: Vaša session vypršala. Prosím, príhlaste sa znovu. Nemusíte sa obávať, vaše údaje boli uchované.

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
sk: Vyzerá to tak, že váš prehliadač nemá povolené cookies. Prosím, povoľte si cookies a skúste znova načítať stránku.

en: Usernames cannot contain the '@' character.
sk: Užívateľské meno nemože obsahovať znak '@'.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
sk: Vaša e-mailová adresa nie je užívateľským menom. Skúste použiť meno '%s'.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
sk: Objekt  %(name)s "%(obj)s" bol úspešne pridaný.

en: You may edit it again below.
sk: Môžete pokračovať v zmenách.

en: Add user
sk: Pridať užívateľa

en: Password changed successfully.
sk: Heslo bolo úspešne zmenené.

en: Change password: %s
sk: Zmeniť heslo: %s

en: Site administration
sk: Administrácia

en: You may add another %s below.
sk: Môžete pokračovať v pridávaní ďaľších %s.

en: Add %s
sk: Pridaj %s

en: Added %s.
sk: Bol pridaný %s.

en: Changed %s.
sk: Bol zmenený %s

en: Deleted %s.
sk: Bol vymazaný %s.

en: No fields changed.
sk: Polia neboli zmenené.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
sk: Objekt %(name)s "%(obj)s" boli úspešne zmenený.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
sk: Objekt %(name)s "%(obj)s" bol úspešne zmenený. Ďalšie zmeny môžeš urobiť zase nižšie.

en: Change %s
sk: Zmeniť %s

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s: %(obj)s
sk: Jeden alebo viac %(fieldname)s v %(name)s: %(obj)s

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s:
sk: Jeden alebo viac %(fieldname)s v %(name)s:

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
sk: Objekt %(name)s "%(obj)s" bol úspešne vymazaný.

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Change history: %s
sk: Zmeniť históriu: %s

en: Select %s
sk: Výber %s

en: Select %s to change
sk: Ktorý %s sa má zmeniť?

en: Database error
sk: Chyba databázy

en: tag:
sk: označovač:

en: view:
sk: prehľad:

en: App %r not found
sk: Aplikáciu %r sa nepodarilo nájsť.

en: Model %(name)r not found in app %(label)r
sk: Model %(name)r sa nenachádza v aplikácii %(label)r

en: the related `%(label)s.%(type)s` object
sk: Prepojenie na objekt `%(label)s.%(type)s`

en: related `%(label)s.%(name)s` objects
sk: súvisiace objekty `%(label)s.%(name)s`

en: all %s
sk: všetky %s

en: number of %s
sk: počet %s

en: Fields on %s objects
sk: Polia objektu %s

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Boolean (Either True or False)
sk: Logická hodnota (True alebo False)

en: String (up to %(maxlength)s)
sk: Dĺžka reťazca (maximálne do %(maxlength)s znakov)

en: Comma-separated integers
sk: Celé čísla oddelené čiarkou

en: Date (without time)
sk: Dátum (bez času)

en: Date (with time)
sk: Dátum (a čas)

en: Decimal number
sk: Desatinné číslo

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: File path
sk: Cesta k súboru

en: Floating point number
sk: Císlo s pohyblivou čiarkou

en: Boolean (Either True, False or None)
sk: Logická hodnota (True, False alebo None)

en: Relation to parent model
sk: Má vzťah k nadradenému modelu

en: Phone number
sk: Číslo telefónu

en: Time
sk: Čas

en: U.S. state (two uppercase letters)
sk: Štát USA (dve veľké písmena)

en: %s does not appear to be a urlpattern object
sk: %s nie je urlpattern objekt

en: Currently:
sk: Aktuálne:

en: Change:
sk: Zmeniť:

en: Date:
sk: Dátum:

en: Time:
sk: Čas:

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Home
sk: Začiatok

en: History
sk: História

en: Date/time
sk: Dátum a čas

en: User
sk: Uživateľ

en: Action
sk: Udalosť

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
sk: Tento object nemá históriu vykonaných zmien. Možno nebol pridaný prostredníctvom tohoto administračného rozhrania.

en: Add %(name)s
sk: Pridať %(name)s

en:  By %(filter_title)s
sk: Podľa %(filter_title)s

en: Server error
sk: Chyba servera

en: Server error (500)
sk: Chyba servera (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
sk: Chyba servera <em>(500)</em>

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
sk: Vznikla neočakávaná chyba. Prostredníctvom e-mailu bol o nej informovaný správca a dá sa predpokladať, že bude v krátkej dobe odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
sk: S inštaláciou alebo nastavením vašej databázy nie je niečo v poriadku. Uistite sa, že ste vytvorili potrebné databázové tabuľky. Taktiež skontrolujte, či má systémový užívateľ, pod ktorým beží aplikácia, právo na prístup k databáze a čítanie súborov databázy.

en: Go
sk: Choď

en: 1 result | %(counter)s results
sk[0]: 1 výsledok
sk[1]: %(counter)s výsledkov

en: %(full_result_count)s total
sk: %(full_result_count)s spolu

en: Show all
sk: Zobraziť všetky

en: Django site admin
sk: Django administrácia

en: Django administration
sk: Administrácia Django

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
sk: Ľutujeme, ale požadovaná stránka nebola nájdená.

en: Models available in the %(name)s application.
sk: Modely dostupné v aplikácii %(name)s.

en: Add
sk: Pridať

en: Change
sk: Zmeniť

en: You don't have permission to edit anything.
sk: Nemáte právo na vykonávanie zmien.

en: Recent Actions
sk: Posledné udalosti

en: My Actions
sk: Moje udalosti

en: None available
sk: Nedostupné

en: View on site
sk: Pozrieť na stránke

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
sk[0]: Prosím, opravte chybu uvedenú nižšie.
sk[1]: Prosím, opravte chyby uvedené nižšie.

en: Ordering
sk: Radenie

en: Order:
sk: Poradie:

en: Welcome,
sk: Vitajte,

en: Delete
sk: Vymazať

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
sk: Zmazanie objektu %(object_name)s '%(escaped_object)s' by spôsobilo zmazanie súvisiacich objektov, avšak vaše užívateľské práva vám neumožňujú zmazať nasledujúce typy objektov:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
sk: Ste si istý, že chcete zmazať objekt %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Zmazané budú aj všetky tieto súvisiace objekty:

en: Yes, I'm sure
sk: Áno, som si istý

en: Save as new
sk: Uložiť ako nový

en: Save and add another
sk: Uložiť a pridať ďaľší

en: Save and continue editing
sk: Uložiť a pokračovať v zmenách

en: Save
sk: Uložiť

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
sk: Zadajte nové heslo pre užívateľa <strong>%(username)s</strong>.

en: Password
sk: Heslo

en: Password (again)
sk: Heslo (potvrdiť)

en: Enter the same password as above, for verification.
sk: Znova zadajte heslo kvôli overeniu.

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
sk: Najskôr zadajte užívateľské meno a heslo. Neskôr budete môcť upraviť ostatné užívateľské nastavnia.

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Password change
sk: Zmena heslo

en: Password change successful
sk: Heslo bolo úspešne zmenené

en: Your password was changed.
sk: Vaše heslo bolo zmenené.

en: Password reset
sk: Obnovenie hesla

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll reset your password and e-mail the new one to you.
sk: Zabudli ste svoje heslo? Zadajte svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám bude zaslané nové heslo.

en: E-mail address:
sk: E-mailová adresa:

en: Reset my password
sk: Obnova môjho hesla

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
sk: Ďakujeme vám, za čas strávený na našich stránkach.

en: Log in again
sk: Prihlásiť sa znovu

en: Password reset successful
sk: Heslo bolo úspešne obnovené

en: We've e-mailed a new password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
sk: Bolo vám zaslané nové heslo na uvedenú adresu. Mali by ste ho obdržať v najbližšej dobe.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
sk: Z bezpečnostných dôvodov zadajte najskôr staré heslo a potom dva krát nové heslo, tak aby sa mohlo overiť, či nevznikol preklep.

en: Old password:
sk: Staré heslo:

en: New password:
sk: Nové heslo:

en: Confirm password:
sk: Potvrdenie hesla:

en: Change my password
sk: Zmeň svoje heslo

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
sk: Dostali ste túto správu, lebo ste si vyžiadali obnovu hesla.

en: for your user account at %(site_name)s
sk: pre váš užívateľský účet na %(site_name)s

en: Your new password is: %(new_password)s
sk: Vaše nové heslo je: %(new_password)s

en: Feel free to change this password by going to this page:
sk: Heslo si kľudne môžete zmeniť na tejto stránke:

en: Your username, in case you've forgotten:
sk: Vaše užívateľské meno, pre prípad, že ste zabudli:

en: Thanks for using our site!
sk: Ďakujeme vám, že využívate služby našej stránky!

en: The %(site_name)s team
sk: Tím %(site_name)s

en: Bookmarklets
sk: Záložky

en: Documentation bookmarklets
sk: Dokumentácia záložiek

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
sk: 
    <p class="help">Ak chete nainštalovať záložky, pretiahnite linku do vášho panela so záložkami
    alebo kliknite pravým tlačidlom myši na linku a pridajte ju do svojich záložiek.
    Následne môžete záložky použiť na stránkach. Všimnite si, že použitie niektorých záložiek vyžaduje, aby bol váš počítač pridaný do zoznamu INTERNAL_IPS. Ak nie ste si istý, že ste v tomto zozname, oslovte vášho administrátora.</p>

en: Documentation for this page
sk: Dokumentácia k tejto stránke

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
sk: Skočte z ľubovoľnej stránky do dokumentácie, kde je popísané, ako sa táto stránka generuje.

en: Show object ID
sk: Zobraziť ID objektu.

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
sk: Zobrazuje content-type a ID stránok, ktoré reprezentujú jediný objekt.

en: Edit this object (current window)
sk: Editácia tohoto objektu (v aktuálnom okne)

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
sk: Skočiť na stránku admina, ktorá reprezentuje tento jeden objekt.

en: Edit this object (new window)
sk: Editácia tohoto objektu (v novom okne)

en: As above, but opens the admin page in a new window.
sk: To isté ako predtým, akurát otvorí administračnú stránku v novom okne.

en: python model class name
sk: pythonové meno triedy modelu

en: content type
sk: typ obsahu

en: content types
sk: typy obsahu

en: Logged out
sk: Odhlásený

en: name
sk: meno

en: permission
sk: povolenie

en: permissions
sk: práva

en: group
sk: skupina

en: groups
sk: skupiny

en: username
sk: užívateľské meno

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
sk: Povinná položka s dĺžkou 30 znakov alebo menej. Povolené sú len alfanumerické znaky (písmená, čísla a podtržník).

en: first name
sk: krstné meno

en: last name
sk: priezvisko

en: e-mail address
sk: e-mailová adresa

en: password
sk: heslo

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
sk: Použite '[algo]$[salt]$[hexdigest]' alebo <a href="password/">formulár na zmenu hesla</a>.

en: staff status
sk: zamestnanec

en: Designates whether the user can log into this admin site.
sk: Určuje, či má užívateľ oprávnenie prihlásiť sa do administračnej časti.

en: active
sk: aktívny

en: Designates whether this user can log into the Django admin. Unselect this instead of deleting accounts.
sk: Určuje, či je účet aktívny. Odškrtnite, ak chcete deaktivovať užívateľský účet.

en: superuser status
sk: superužívateľ

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
sk: Určuje, či užívateľ získava automaticky všetky práva aj bez priameho priradenia.

en: last login
sk: naposledy prihlásený

en: date joined
sk: dátum registrácie

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
sk: Okrem ručne zadaných práv bude mať užívateľ aj všetky práva prislúchajúce skupinám, v ktorých sa nachádza.

en: user permissions
sk: užívateľské práva

en: user
sk: uživateľ

en: users
sk: užívatelia

en: Personal info
sk: Osobné údaje

en: Permissions
sk: Práva

en: Important dates
sk: Dôležité dátumy

en: Groups
sk: Skupiny

en: message
sk: správa

en: AnonymousUser
sk: Neregistrovaný užívateľ

en: The two password fields didn't match.
sk: Pole hesla a jeho potvrdenie sa nezhodujú.

en: A user with that username already exists.
sk: Užívateľ s týmto užívateľským menom už existuje.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
sk: Váš prehliadač nemá povolené cookies. Cookies sú potrebné pre úspešné prihlásenie.

en: This account is inactive.
sk: Účet je deaktivovaný.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
sk: K danej e-mailovej adrese neexistuje užívateľský účet. Ste si istý, že ste sa zaregistrovali?

en: The two 'new password' fields didn't match.
sk: Pole nového hesla a jeho potvrdenie sa nezhodujú.

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sk: Vaše staré heslo nebolo zadané správne. Prosím, zadajte heslo znova.

en: Enter a postcode. A space is required between the two postcode parts.
sk: Zadajte britský poštový kód (PSČ). Medzera medzi dvomi časťami kódu je povinná.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX-XXX.

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
sk: Telefónne číslo musí mať formát XX-XXXX-XXXX.

en: This field requires only numbers.
sk: Toto pole je môže obsahovať len čísla.

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
sk: Toto pole môže mať najviac 11 čisiel  alebo 14 písmen.

en: Invalid CPF number.
sk: Chybné CPF číslo.

en: This field requires at least 14 digits
sk: Toto pole vyžaduje minimale 14 číslic.

en: Invalid CNPJ number.
sk: Chybné CNJP číslo.

en: Enter a 4 digit post code.
sk: Vložte 4 čísla poštového smerovacieho čísla.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
sk: Zadajte americký poštový kód (ZIP) vo formáte XXXXX alebo XXXXX-XXXX.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
sk: Vložte platné U.S. číslo sociálneho poistenia vo formáte XXX-XX-XXXX.

en: Bavaria
sk: Bavórsko

en: Berlin
sk: Berlín

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
sk: Zadajte poštové smerovacie číslo v tvare XXXXXXX alebo XXX-XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXX.
sk: Vložte poštové smerovacie číslo v tvare XXXX.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
sk: Zadajte platné Islanské číslo v tvare XXXXXX-XXXX.

en: Enter a valid zip code.
sk: Zadajte platné poštové smerovacie číslo.

en: Enter a valid Social Security number.
sk: Vložte platné číslo sociálneho poistenia .

en: Enter a valid VAT number.
sk: Zadajte platné VAT číslo.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
sk: Vložte platné nórske číslo sociálneho poistenia (social security number).

en: Enter a valid Finnish social security number.
sk: Vložte platné fínske číslo sociálneho poistenia (social security number).

en: session key
sk: kľúč session

en: session data
sk: údaje session

en: expire date
sk: dátum vypršania platnosti

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
sk: Príklad: '/about/contact/'. Uistite sa, že adresa obsahuje na začiatku a na konci.lomítka.

en: title
sk: názov

en: content
sk: obsah

en: enable comments
sk: povoliť komentáre

en: template name
sk: názov šablóny

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
sk: Príklad: 'flatpages/contact_page'. Ak táto šablóna neexistuje, systém použije  'flatpages/default'.

en: registration required
sk: je vyžadovaná registrácia

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
sk: Ak je zaškrtnuté, tak sa stránka zobrazí len prihlásenému užívateľovi.

en: flat page
sk: statická stránka

en: flat pages
sk: statické stránky

en: Monday
sk: Pondelok

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Wednesday
sk: Streda

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Friday
sk: Piatok

en: Saturday
sk: Sobota

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: January
sk: Január

en: February
sk: Február

en: March
sk: Marec

en: April
sk: Apríl

en: May
sk: Máj

en: June
sk: Jún

en: July
sk: Júl

en: October
sk: Október

en: may
sk: máj

en: jun
sk: jún

en: jul
sk: júl

en: oct
sk: okt

en: Oct.
sk: Okt.

en: year | years
sk[0]: rok
sk[1]: roky

en: month | months
sk[0]: mesiac
sk[1]: mesiacov

en: week | weeks
sk[0]: týždeň
sk[1]: týždňov

en: day | days
sk[0]: deň
sk[1]: dni

en: hour | hours
sk[0]: hodina
sk[1]: hodín

en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minúty

en: midnight
sk: polnoc

en: noon
sk: poludnie

en: yes,no,maybe
sk: áno,nie,možno
